“Annemizin olduğu enkazdan gürültülü geldi” diyen oyuncu Başak Gümülcinelioğlu gözyaşları içinde arkalama istedi

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerde 10 ilimizde kısık yıkımlar meydana geldi. Depremler; Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa’da nazik yıkımlara sebep oldu. Meslektaşı Davet Çıtanak ile evli olan kalburüstü oyuncu Başak Gümülcinelioğlu’nun Hatay’da hararetli kayınvalidesi da çökme altında kaldı.

“ENKAZDAN BİR KİŞİ ÇIKARILIYOR, AMBULANS GEREKİYOR”

Günlerdir enkazdaki kayınvalidesi için müzaheret çağrısında kâin aktör,yapılan çalışmalarda bir kişiden gürültülü alındığını yılgın altından çıkarılmaya çalışıldığını söyledi. Sosyal medya hesaplarından gözyaşları süresince müzaheret isteyen aktör, “Bizim enkazda termal kameralar ile ölçüm yapıldı ve içeride etkili biri var ve çıkarılıyor. Ivedili enkaza ambulans gitmesi gerekiyor. Ne olursunuz videoyu kitap, lütfen” dedi.

“4 KİŞİDE ÜST ISISI BİR KİŞİDE IHTISAS ATIŞI TESPİT EDİLDİ”

Oyuncu paylaşımdan bodur müddet sonradan bölgeye ambulans gönderme edildiğini söyledi. Enkazdaki beş altı kişinin hayatta olduklarını tayin ettiklerini belirten oyuncu, “Cankurtaran geldi. İçeride larp aşkın eş varmış. Sağlıklı olarak çıkmaları ve hızlıca engelleme edilmeleri üzere dua ediyoruz… Cenabıhak’ım şu hayatta neler cins… 4 kişide üzeri ısısı 1 kişide ihtisas atışı tespit edildi. Allah hepinizden razı olsun” ifadelerini kullandı.

Başak Gümülcinelioğlu depremde kriz altında mütezayit annesi amacıyla arkalama istedi: Lütfen malumat edin

Share: