Zeynep Bastık’tan çöküntü altında şarkısını uymak isteyen güre kıza manalı müzaheret: Eğitim hayatında maddesel olarak yanındayım

Kahramanmaraş’ta meydana mevrut 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde ciddi yıkımlara hastalık oldu. Binlerce vatandaşın hayatını kaybettiği depremlerde taharri ve kurtarma çalışmaları ise devam ediyor. Antalya Büyükşehir İtfaiyesi Taharri Istirdat Ekibi, Kahramanmaraş Bahçelievler Mahallesi’nde 15 yaşındaki Ayfer’i çökme altından esen namına kurtardı.

ZEYNEP BASTIK’IN ŞARKISINI DİNLEMEK İSTEDİ

10 saat süren istirdat sırasında itfaiye aracı erleri bilincini bulutsuz burulmak üzere sonsuz namına zinde kızla konuşarak, sorular sordu. Ayfer, Zeynep Bastık’ın “Gül beyaz zehir gül” adlı şarkısını dinlemek istedi, dondurmayı özlediğini söyledi. Antalya Büyükşehir İtfaiye erleri, gailesiz kıza cep telefonundan açtıkları şarkıyı dinletti ve konuşa konuşa enkazdan sağ selamet çıkardı.

ZEYNEP BASTIK: EĞİTİM HAYATLARI BOYUNCA YANINDA OLACAĞIM

Depremin 99’uncu saatinde kurtulan Ayfer’in görüntüsünü izleyen şarkıcı Zeynep Pestil ise sosyal iletişim araçları hesabından bire bir paylaşım yaptı. Güre kızın videosunu yayınlayan şarkıcı, “Ayfer’e ve kız kardeşine ulaştık. Ailesini, yakınlarını kaybettiğini öğrendik. Çokça çok üzgünüm… Sunu gelişmemiş sürede bir araya geleceğiz Ayfer’le O üzüntü, dinleti hangi isterse… Kız kardeşleriyle birlikte yetişek hayatları boyunca maddesel manevi yanlarında olacağıma saraka veriyorum. Ayfer sayende tarifsiz hissiyat içindeyim. Sana ve kardeşine tesahup etmek amacıyla aktarılma sayacağım” dedi.

Share: