Ders niteliğinde sözler! Eksiksizlik Sunal’ın inşaat firmalarıyla ilişik anısı yeniden ruzname oldu

Form üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6’lık depremler Türkiye’yi içten sarstı. 10 ili vuran depremlerde 35 bini fazla vatandaş hayatını kaybetti. Bölgede OHAL car edilirken; bu süreçte yaptıkları binalar yurttaşlara oyuntu olan müteahhitler ve sorumlular karşı da muamele başlatıldı.

KEMAL SUNAL’IN O SÖZLERİ YENİDEN GÜNDEM OLDU

İnşaat firmalarının ve yapılan binaların güvenilirliği tartışılmaya devam ederken; Yeşilçam’ın en sevilen isimlerinin başında gelen Kemal Sunal ve eşi Gül Sunal’ın yıllar evvel yaşadıkları ayrımsız fenomen yeniden gündem oldu.

“VİCDANIMA NASIL HESAP VERİRİM?”

Kemal Sunal’a ayrımsız yapım firmasından teklif geldiğini anlatan Gül Sunal yaşadıklarını böyle anlattı: “Eksiksizlik’e Antalya’dan benzeri yapım firması reklam yüzü olmasını ve karşılığında yapacakları evlerden bir tanesini namına dürü edeceklerini öneri etti. Eksiksizlik Sunal bunu reddetti. ‘Neden akseptans etmedin, hangi adamakıllı Antalya’de evimiz olurdu’ gibi aynı tüm kurdum. Eksiksizlik ise döndü ve dedi ki; ‘Gül ferda bir dönüş bu evler yıkılırsa ve insanlar ego reklamında oynadığım amacıyla bana güvenip o evleri almış olursa ben vicdanıma pekâlâ adisyon veririm anca tıpkısı durumda.’

İşte Gül Sunal’ın o paylaşımı;

Share: