Sakat Survivor şampiyonu Turabi Çamkıran, depremde evi yıkılan teyzesi üzere yardım istedi

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerde 10 ilimizde güç yıkımlar meydana geldi. Elan evvel birkaç kere Survivor’a katılan ve şampiyon olan Turabi Çamkıran’ın teyzesinin yaşadığı sülale bile depremde yıkıldı.

“TEYZEMİN EVİ YIKILDI, ÇADIR YETİŞTİRİN”

Kahramanmaraş’taki ailesinin evleri yıkıldığı için itici havada kaldıklarını söyleyen Çamkıran, Instagram hesabından yardım çağrısında bulunarak “Sevgili teyzem ve ailesi Elbistan’da yatık kaldı. Evleri viran! Biliyorum hepiniz tıpkısı yerlere koşturuyorsunuz ama hele ki ayrımsız kişi boştur. Lütfen biri teyzeme çadır yetiştirsin. Benim yolculuk etmem yasak. Yoksa çoktan sırtımda çadırla orada olmuştum. Geç olmadan çıkı yola, annemi arayın, çabucacık ulaşın” dedi.

“HAYATIM BOYUNCA BU KADAR PARÇALANMADIM”

Mufassal süredir ABD’üstelik diri ve esenlik sorunları yaşadığı için ülkeye gelemediğini söyleyen Turabi Çamkıran, zelzele felaketinden hava yaşadığı üzüntüyü şu sözlerle dile getirdi: “Hayatım boyunca on paralık bu büyüklüğünde ağlamadım, parçalanmadım, yıkılmadım ve bile devasız kalmadım. Önceki olsun Canım Türkiye’m.”

Saatler sonradan Instagram hesabından bakir bire bir paylaşım işleyen ünlü insanoğlu, teyzesine oba gittiğini ve durumlarının mebzul olduğunu söyledi.

Share: