Nihat Hatipoğlu, Tasavvur Yıldırım’ın sözünü kestiği iddialarına mesafe getirdi

ATV, FOX, Çizgi D, Hat 7, Show TV, Film Yıldızı TV, TRT 1 ve TV8’in depremzedelere müzaheret üzere düzenlediği ortak yayında izlence moderatörlerinden biri olan Nihat Hatipoğlu, telefonla yardım toplayan aktör Amaç Sebep’ın sözünü kestiği iddialarıyla ilişik bire bir açıklama yaptı.

Programda Saika, namına kortej hakkı verildiğinde “Zaman müzaheret toplayacağız, toplamaya birlikte bitmeme ediyoruz. Sunu gani yaptığımız şeylerden tıpkısı tanesi bizim bu. Çünkü Türk milleti adına genimizde vardır bu filhakika. Amma yer ongun yaptığımız, beş altı önce bile söyledim ego bunu, değişik bire bir şeyi de belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

“UNUTMAYALIM” DEDİ, SÖZÜ KESİLDİ

Sözlerine devam fail Sebep, “Unutmayalım. Teberru Etmek bile bizim yaptığımız şeylerden bire bir tanesi” dedikten bilahare Nihat Hatipoğlu “Teşekkür ederiz, teşekkür ederiz” diye niteleyerek sözü apayrı birisine verdi.

“KASTİ BİR HUSUS KATIYEN OLMAZ”

Içtimai medyada iri yankı uyandıran bu anlar amacıyla “Nihat Hatipoğlu, Gaye Sebep’ın sözünü kesti” şeklinde yorumlar yapıldı. Konuyla ilgili toplumsal medya hesabından ayrımsız paylaşım özne ünlü ilahiyatçı, “Programda hediye toplarken stüdyoda benzeri anda ansızın fazla misafir telefonda olduğu üzere Garaz Yıldırım kardeşimin sesini duymadım. Duysaydım böyle bire bir gürültülü akçakesme problemi olmazdı. Kasten bire bir husus asla olanaksiz” dedi.

İşte Hatipoğlu’nun o paylaşımı;

Share: