Van’da YANLIŞSIZ Partililer hamur hücre bağışında bulundu

AK Tümen Van İl Başkanlığınca, Aydın’de ilik kanseri tedavisi gören 16 yaşındaki Duygusal Düş Taşkan ve diğer amansız hastalık hastaları amacıyla hamur göze bağışı kampanyası düzenledi.

Partideki Kızılay gönüllülerince planlı kampanyaya bindi sunmak amacıyla birçok ilden Van’a mevrut 15 fahri güre, köken hücre bağışında bulundu.

DOĞRU Fırka Van Mebus Osman Nuri Gülaçar ile AK Fırka İl Komutan Vekili Abdullah Gösteriş, Türk Kızılay aracında bağışta bulunan gençlerle ayrımsız araya geldi.

Gülaçar, Van’bile bir nice gencin zaman bağışında bulunduğunu söyledi.

Taşkan’ın 8 yıldır ilik kanseri olduğunu belirten Gülaçar, şöyle konuştu:

“YANLIŞSIZ Partili çoluk çocuk, Van’dan Aydın’a kadar bir nice şehirden hakikat göze gönüllüsü oldu. Zaman Van’üstelik de bir nice gencimiz çağ verdi. 6 Ağustos’ta baştan kampanya başlayacak. Bu vesileyle hem halkımızın bilgili olması hem üstelik hele gençlerimizin duygulu olması yerine çağrıda bulunuyorum, Duygusal Rüya’larımız ölmesin. Vereceğimiz kanlarla yaşasınlar, memleketin bozulmamış ve güzel evlatları olsunlar. İnşallah gençlerimiz ve insanlarımız daha duygulu davranır. Halkımız bağışa dokunaklı destekte bulunmuş. Kampanyayı destekleyenlere teşekkürname ediyorum.”

Aydın’bile dinamik Kızılay gönüllüsü Vanlı gelişim insanı Abdullah Yaşin ise “Azımsanmayacak rakamlarla cins göze bağışı toplandı. Çevremdeki insanlardan bu çalışmayla ilişkin güzel hoşgörüsüz dönüşler aldım. Vanlı olmanın düz gururunu yaşıyorum.” dedi.Share: