Taha Duymaz’ın camit bedenine ulaşıldı iddiası! Son izah enkaz başındaki Derya Uluğ’dan geldi: Eşyaları var amma donmuş bedeni bulunmayan

6 Şubat’ta forma üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde ağır yıkımlara neden oldu. Hatay’de kıvrak ve çektiği aşındırmak videolarıyla maruf toplumsal iletişim araçları fenomeni Taha Duymaz ve kardeşleri üstelik depremde kriz altında kaldı.

“MELEK’İN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI, TAHA’NIN EŞYALARI BULUNDU”

Duymaz ve kardeşlerinin bulunduğu enkazın başında olan şarkıcı Derya Uluğ, Haberler.com’a yaptığı açıklamada Ferişte Duymaz’ın camit bedenine ulaşıldığını Taha Duymaz’ın bile meni çantası ile kimliğinin bulunduğunu söyledi.

“TAHA’YA ULAŞILMADI AMMA ESEN ÇIKMASI TÜR DEĞİL”

Instagram hesabından bile benzeri paylaşım fail şarkıcı “Birkaç önce Taha’nın kardeşi Melek’in cenazesine ulaşıldı. Taha’nın meni çantası, kimliği artık, ablasının ellerindeydi… Perişanlar gözlerimle gördüm. Ellerini tuttum, ciğerim söküldü. Taha’evet ulaşılmadı ama iyi çıkması imkansız kabil. Çokça üzgünüm tanım edemiyorum” dedi.

TAHA DUYMAZ’LA İLGİLİ İDDİALAR ORTAYA ATILMIŞTI

Günlerdir muştulu tıpkısı veri beklenen Taha Duymaz ve ailesiyle ait içtimai medyada bazen iddialar ortaya atılmıştı. Taha Duymaz’ın camit bedeninin günler evvel enkazdan çıkarıldığı ancak abla Semiha Duymaz’ın sosyal medyada takipçi sayısını artırmak üzere sakladığı iddia edildi. Duymaz’ın ablasının AFAD görevlilerine falsolu adres verdiği üstelik iddialar beyninde düzlük alıyordu. Günlerdir Twitter’de ruzname olan iddiaların peşi sıra geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yanıt veren bacı, başkaldırı etmişti.

ABLASI İDDİALARA KESKIN PÜSKÜRMÜŞTÜ

Instagram hesabından izah yaparak sitem fail bacı Semiha Duymaz, “Bu durumda acımız haddinden fazla, bunu yaşamayan bilmez ve Tanrı kimseye yaşatmasın. Deminden klavye başına geçip oradan konuşmak, laf etmek, itham etmek çokça süssüz. biricik dileğim Tanrı size yaşatmasın. Bu zamana kadar sustum, acımı sizin kabil boş insanlar yüzünde yaşayamıyorum. Kardeşlerim, halam, eniştem kriz altında. Ben ecnebi değilim, benim canlarım, kanlarım, hayatlarım onlar. Burada herhangi bir sâdır cesede bakmaktan psikolojimi anlayamazsınız. Onlardır diye bir umutla evet geberik ya canlı ama siz bu duyguyu, acıyı hissedemezsiniz. Dilerim Tanrı’tan bu gereksiz mütekellim ‘saklıyor’ diyen insanlar ‘prim yapıyor’ diyen klavye delikanlılarına Cenabıhak size yaşatmasın dilerim” demişti.

TAHA DUYMAZ KİMDİR?

Taha Duymaz, 1 Ilkgüz 2003’te Hatay Yayladağı ilçesinde dünyaya geldi. 7 kız 5 koca kardeşi olan Duymaz, maddi imkanlar yüzünden 4. sınıfta okulu bırakmıştır. Toplumsal medya hesabından yayınladığı kemirmek videolarıyla tanınan Taha Duymaz’ın sunma büyük hayali aşçı olabilmekti.

Share: