Taha Duymaz’ın donmuş bedenine ulaşıldı iddiası! Yeryüzü mail arkadaşı ilk paylaştı, sonradan sildi

6 Şubat’ta forma üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde yıkımlara hastalık oldu. Çektiği kemirmek videolarıyla tanınan Hatay’birlikte zihayat görüngü Taha Duymaz ve kardeşi de gerileme altında kaldı. Günlerdir aynı mucizenin beklendiği 19 yaşındaki Duymaz ve kardeşinden kötü olgun geldi.

EN YAKIN ARKADAŞI ÖNCE PAYLAŞTI SONRADAN SİLDİ

12 gündür çöküntü altında olan Taha Duymaz’ın kız kardeşinin cansız bedenine ulaşıldı. Duymaz’ın de eyyam sonradan donmuş bedeninin bulunduğu doğacak sürüldü. Taha Duymaz’ın enkazı başında bekleyen ve sıkça paylaşım fail yer andıran arkadaşı Ragib Çelimsiz ise Instagram hesabından “Başımız sıhhatli olsun” paylaşımı yaptı. Çelimsiz, haberin kısa sürede ruzname olmasının ardından paylaşımı sildi.

TAHA DUYMAZ’LA İLGİLİ İDDİALAR ORTAYA ATILMIŞTI

Günlerdir müjdeli aynı haber muhtemel Taha Duymaz ve ailesiyle ilişkin sosyal medyada bazen iddialar ortaya atılmıştı. Taha Duymaz’ın donmuş bedeninin günler önce enkazdan çıkarıldığı fakat abla Semiha Duymaz’ın toplumsal medyada takipçi sayısını artırmak amacıyla sakladığı tez edildi. Duymaz’ın ablasının AFAD görevlilerine kavisli bulunak verdiği birlikte iddialar ortada meydan alıyordu. Günlerdir Twitter’dahi gündem olan iddiaların peşi sıra geçtiğimiz günlerde içtimai iletişim araçları hesabından karşılık veren abla, başkaldırı etmişti.

ABLASI İDDİALARA KÖTÜ PÜSKÜRMÜŞTÜ

Instagram hesabından açıklama yaparak sitem eden bacı Semiha Duymaz, “Bu durumda acımız çokça, bunu yaşamayan bilmez ve Tanrı kimseye yaşatmasın. Demincek klavye başına geçip oradan konuşmak, söz etmek, itham etmek çokça kıytırık. bir tane dileğim Cenabıhak size yaşatmasın. Bu zamana büyüklüğünde sustum, acımı sizin gibi yersiz insanlar yüzünde yaşayamıyorum. Kardeşlerim, halam, eniştem kriz altında. Ego yabancı değilim, benim canlarım, kanlarım, hayatlarım onlar. Burada seçkin çıkan cesede bakmaktan psikolojimi anlayamazsınız. Onlardır diye niteleyerek bir umutla evet ölmüş evet diri ama siz bu duyguyu, acıyı hissedemezsiniz. Dilerim Cenabıhak’tan bu abes mütekellim ‘saklıyor’ diyen insanlar ‘prim yapıyor’ diyen klavye delikanlılarına Tanrı size yaşatmasın dilerim” demişti.

TAHA DUYMAZ KİMDİR?

Taha Duymaz, 1 Eylül 2003’te Hatay Yayladağı ilçesinde dünyaya geldi. 7 kız 5 eş kardeşi olan Duymaz, maddi imkanlar yüzünden 4. sınıfta okulu bırakmıştır. Toplumsal iletişim araçları hesabından yayınladığı yemek videolarıyla tanınan Taha Duymaz’ın bildirme nazik hayali aşçı olabilmekti.

Share: