Taha Duymaz depremde irtihal etti! Ablası “Tanrı yaşatmasın” diyerek enkaz altından çıkarılan eşyaları paylaştı

6 Şubat’ta model üssü Kahramanmaraş’ta meydana mevrut 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde ağır sıklet yıkımlara sebep oldu. Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği depreme memleketi Hatay’üstelik yakalanan toplumsal iletişim araçları fenomeni Taha Duymaz ve kardeşi Melek Duymaz çökme altında kaldı. 12 gündür veri alınamayan kardeşlerin donmuş bedenlerine ulaşıldı.

“CENABIHAK BİZLERE VE SEVENLERİNE SABIR VERSİN”

Kardeş acısıyla yıkılan bacı Semiha Duymaz, toplumsal iletişim araçları hesabından yaşadığı acıyı paylaşarak “Kaybımız şişman, ailem ve ego bu süreçte yanımızda olan, girmek isteyip olamayan, telefonla ve toplumsal iletişim araçları tarafından yanımızda olan herkese teşekkürname ederiz. Hele izhar etmek isterim kim Instagram hesabımı kapatıyorum. Bu akıbet paylaşımım olacak. Bunda sonradan paylaşılan tek molekül beni ve ailemi olta etmiyor. Herkesten Cenabihak razı olsun. Cenabihak bizlere ve sevenlerine sabır versin” dedi.

KARDEŞLERİNİN ENKAZDAN ÇIKARILAN EŞYALARINI PAYLAŞTI

Semiha Duymaz henüz sonraları de Taha ve Melek’in kriz altından çıkarılan eşyalarını paylaştı. Enkazdan çıkarılan tıpkı çanta ve telefonun fotoğrafını yayınlayan Duymaz, “Dilerim Allah’tan bu acıyı kimseye yaşatmasın” ifadelerini kullandı.

Share: