Spor endüstrisi ve blockhain muhtevalı akademik eğitimler başlıyor

Spor endüstrisi ve blockhain muhtevalı akademik eğitim bilimi programının 2’ncisi başlıyor.

Socios.com Türkiye ve Kıymetiharbiye Arpalık Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi iş birliği ile gerçekleşecek “Sayısal Transformasyon ve Spor Endüstrisinin Geleceği” isimli sertifikalı terbiye programında sporun değişen ve dijitalleşen teknolojilerle alay malay geleceği konuşulacak.

Socios.com Türkiye, Haysiyet Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi teşrikimesai ile blockchain ve spor alanında kariyer yapmak talip gençlere müteveccih ücretsiz yetişek programı başlatıyor. Terbiye programının özel müracaat ile mektepli alacağı ve ücretsiz olacağı belirtildi.

Alanında profesyonellerin ve akademisyenlerin eğitmen kendisine kayran alacağı programda spor endüstrisinin geleceği, mütebeddil ve dijitalleşen dünyanın yeni pazarlama ve bildirişim trendleri, blockchain dünyasındaki iş modelleri, NFTler, Metaverse dünyası ve Pervane Tokenlar kabilinden bir nice konuda dersler kayran alacak.

İNTERAKTİF AKADEMİK EĞİTİM PROGRAMI

Programın eğitmenleri beyninde vadi düzlük Socios.com Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Sema Tuğçe Ekinci, Kadir Arpalık Üniversitesi ile başlayacak bu terbiye programı karşı şu ifadeleri kullandı:

“Sporun dijitalleşme ve blockchain teknolojileri ile olan defa arkadaşlığının bu alanda kariyer ayırmak talip gençlerimize bile yıpranmamış iş olanakları sağlayacağının bilincindeyiz. Socios.com yerine, öğrenme ve eğitimi şirketimizin genişlik cesim değerlerinden biri kendisine akseptans etmekle gelişigüzel, bu alanda topluma ek değer yaratacak aksiyon birliklerini birlikte hayata geçirmeye devam ediyoruz.  Geçtiğimiz sene gençlere spor yöneticiliği, spor ekonomisi, spor pazarlaması kabilinden temel dersler eşliğinde sporun dijital dünyanın yeni trendleri konusunda eğitim bilimi yöneltmek üzere Paha Arpalık Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi ile güçlerimizi birleştirmiş ve haddinden fazla iyice benzeri terbiye programını hayata geçirmiştik. Bu yıl ikincisi üzere vurdumduymaz sayımı başlattık. Umarım ilkinde olduğu üzere bol ve interaktif bire bir akademik terbiye programı tamam.”

PROGRAMIN, SPOR DÜNYASINDA POZİTİF BİR DERECE YARATACAĞINA EMİNİM

Boy Bos Başmaklık Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü Egemenlik Güney ise “Sayısal Dönüşüm ve Spor Endüstrisinin Geleceği” programı üzerine şunları söyledi:

“Bu sene ikincisini düzenleyeceğimiz ‘Sayısal Dönüşüm ve Spor Endüstrisinin Geleceği’ şehadetname programı, spor sektörüne görmek talip ve bir zamanda dijital dünyadaki gelişmeleri yakından strateji fail güre arkadaşlarımızı alanında uzman öğretim üyesi ve profesyonellerle tıpkısı araya ilam etmek üzere dizayn edildi. Misyonumuz, Socios.com’un gelişigüzel güzeşte zaman elan bile dijitalleşen spor dünyasındaki öncülüğü sayesinde program katılımcılarımıza eskimemiş tıpkı dünyanın kapılarını açmaktır. Ücretsiz kendisine verilen bu programın, spor dünyasında pozitif bire bir derece yaratacağına eminim.”

Yetişek programı, 16 Mart 2023 tarihinde başlayacak ve 8 hafta boyunca hafta arası perşembe günleri saat 19.00-21.00 ortada, Eder Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde gerçekleşecek. Izlence sonunda tüm katılımcılara Valör Arpalık Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi aracılığıyla hususi tıpkısı sertifika verilecek.

Share: