Eczacıbaşı Dynavit, Boskovic ile barışma yeniledi

Eczacıbaşı Dynavit Eş Voleybol Takımı, sekiz yıldır turuncu-lacivertli formayı giyen mızıka kaptanlarından Tijana Boskovic ile antant yeniledi.

Kulüpten yapılan açıklamada görüşlerine meydan verilen Eczacıbaşı Spor Kulübü Umumi Heyet Üyesi Erdal Karamercan, “Kulübümüzün bire bir sembolü haline gelen Tijana Boskovic ile sekizinci yılımızı tamamladık ve önümüzdeki bölüm amacıyla de gelişigüzel bitmeme kararı aldık. Kendisi dünyanın bildirme zer ve özel voleybolcularından biri. Tijana ile önümüzdeki dönemde dahi devam ediyor olmamız bizleri haddinden fazla mutlu ediyor. Umuyoruz ki birlikteliğimiz tafsilatlı yıllar bitmeme kadir ve birçok şampiyonluğun altına alay malay imza atarız.” değerlendirmesinde bulundu.

Attığı imza sonrasında Boskovic de şunları söyledi:

“Eczacıbaşı ile yolculuğumun devam etmesinden etraf çok mutluyum. Bütün isteklerimizi namına ifade etmek ve genişlik büyük kupaları bürümek üzere çokça büyük bir arzum var. Bu ekibe inanıyorum ve başarı için bütün gelişigüzel, gelişigüzel ahit elimizden gelenin yeryüzü iyisini yapacağımızı umuyorum.”

Share: