Göztepe taraftarına kavuşuyor

Kahramanmaraş’ merkezli meydana gelen sarsıntı felaketlerinin arkası sıra Spor Toto 1’inci Kütle yaklaşık 1 ay bilahare kaldığı yerden devam edecek. Ligde son adına deplasmanda Gençlerbirliği’ne 1-0 aşınmış olan Göztepe yarın evinde Play-Off’u hedefleyen Dyorex Boluspor’u konuk edecek. Gürsel Aksel Aksel Stadı’nda oynanacak yarışma saat 20.00’de başlayacak. Göztepe’de sakatlığı mevcut ölçülü meydan Tuğbey ve yiğit Yasin Öztekin mücadelede gestalt giyemeyecek.

Göztepe, Boluspor maçıyla alay malay seyircisiz oynama cezasını üstelik aylar sonra yöntemince tamamlayacak. Altay’la 27 Kasım’da Gürsel Aksel Stadı’nda yüz yüze gelen Ayn-Ayn, sâdır olaylar nedeniyle 4 karşılaşma seyircisiz oynama cezası almıştı. Manisa Ayak Topu Kulübü, Bodrumspor, Sakaryaspor ve Beyçimento Bandırmaspor maçlarını abes tribünler uğrunda oynayan zerrin-kırmızılılar, Boluspor randevusunda taraftarına kavuşucak.

BİLETLER SATIŞTAKarşılaşmanın bilet fiyatları 1’inci küme 474, 2’nci saf 365, 3’üncü takım 200, 4’üncü küme 145, 5’inci ve 6’ncı tabur 55, konuk sekilik ise 65 TL olarak satışa çıktı. Ustalık mesul Şakir Özkayımoğlu, dokuz canlı bire bir maça çıkacaklarını ve kazanıp ilk 7 yarışında yeniden iddialı konuma geleceklerini söyledi. Bu maç öncesi Göztepe 30 puanla 11’inci tam meydan alırken, Boluspor ise 34 puanla 9’uncu basamakta bulunuyor.

Share: