Tayini çıkan Ilçebay Gürses: “Erfelek amacıyla on paralık keşkem namevcut”

Sinop’un Erfelek ilçesinde kestirmece iki yıldır sürdürdüğü görevinden tayini çıkan Ilçebay Burak Bozkurt Gürses, “On Paralık keşkem namevcut, elimizden ne geliyorsa yapmaya çalıştık” dedi.

Sinop’un Erfelek ilçesinde 14 Eylül 2020 tarihinde Ilçebay Burak Bozkurt Gürses, Resmi Gazete’da yayımlanan Mülki İdare Amirler Kararnamesi ile Bingöl Nişanlı Kaymakamlığı’na atandı. İlçede görev yaptığı müddet içre birçok hatırat biriktirdiğini tamlayan Ilçebay Gürses, Erfelek yerine fayrap etmek istediklerini ve koyduğu hedefleri balaban oranda yerine getirdiğini anlatım ederek bunun memnuniyeti içerisinde olduğunu söyledi.

Ilçebay Gürses, “2 almanak hizmet sürecimde ilçemiz ve vatandaşlarımız üzere namına deklare etmek için bazı hedefler belirlemiştim. Bu hedeflerimi adına getirdim. Manevi adına Sinoplu oldum, Erfelek’te kırcı komple 2 sene geçirdim. Fariza sürem boyunca merkezi idarenin kişi içerisindeki uyumu, hem yerelde belediyemiz, alım ve kuruluşlarımız hem bile köylerimizle olan ilişkilerimiz haddinden fazla güzeldi. 2 seneyi geride bıraktık, unutamayacağım hatıralar ve dostluklar biriktirdim” diyerek konuştu.

Erfelek amacıyla elinden hangi geliyorsa yaptığını ve gayretle çalıştığını tamlayan Ilçebay Gürses, “Erfelek üzere tek keşkem namevcut. Elimizden hangi geliyorsa yapmaya çalıştık. Elimizden geleni yaptığımız ant insanın vicdanı de abat olunca keşkelere düz kalmıyor. Ülkemizin herhangi bir yeri çok iyice. Haddinden Fazla güzelce bir ilçeden yıpranmamış bire bir heyecana, eskimemiş benzeri başlangıca gidecek olmanın mutluluğu keşke dedirtmiyor. Deminden bütün heyecanımla yıpranmamış fariza yerime gidip orada de kullanılmamış hatıralar, güzelce dostluklar tutmak istiyorum” şeklinde konuştu. – SİNOP

Share: