Nazilli Belediyesporlu Berkay Süper Tomar yolcusu

Eşin Group Nazilli Belediyespor’da 19 yaşındaki Berkay Aydoğmuş’un Süper Kütle takımlarından Başakşehir ile konvansiyon sağladığı öğrenilirken, genç aktör takımdan ayrıldı.

TFF 2. Öbek Parafin Kadro temsilcisi Nazilli Belediyespor’a 2018 yılında katılan ve kulübün değişik ast yaş kategorilerinde eşkâl giydikten bilahare 2021-2022 sezonunda hevesli futbol hayatına başlayan 19 yaşındaki ılımlı saha mevkiinde fariza kayran zinde futbolcu Berkay Aydoğmuş, yağız-parafin elvan altında akıbet antrenmanına katıldı. Tüvana topçu, gerçekleştirilen antrenmanda topluluk arkadaşlarına veda etti. Maharet Direktör Mesut Toros ve oyuncular, Berkay’ı uğurladı.

Takım ile gelişigüzel antrenmana katılan Berkay’a futbolcular ve maharet yönetmen Toros “hoşçakal” dedi. Ustalık Direktör Mutlu Toros, “Sonuç yapılan görüşmeler sonrasında transferi üstüne Süper Kütle temsilcisi İstanbul Başakşehir ile geçim sağlandığını öğrendik. Kulübümüz alt yapısından yetişip Süper Tomar’e yükselen benzeri kardeşimiz oldu. Kendisine başarılar diliyoruz. Tanrı yolunu engelsiz etsin” dedi.

Kendisinin yetişmesi özellikle gelmek üzere transferinde emeği olan herkesin hakkını helal etmesini dileyen Berkay Aydoğmuş birlikte, “5 sene önce kapısından girdiğim kulübümden daha büyük hedefler için ayrılıyorum. A takıma yükseldiğim günden beri bana abilik kardeşlik eden herkese haddinden fazla teşekkür ederim. Belki gidiyorum ama tıpkısı yanım hep burada Nazilli’ da olacak” diye konuştu. – AYDIN

Share: