Melik Keleş: “Kullanılmamış yönetime galibiyet armağan etmek istiyorduk”

Giresunspor Maharet Direktörü Melik Keleş, Kayserispor mağlubiyetinin arkası sıra, “Bakir yönetime galibiyet mutlu etmek istiyorduk” dedi.

Spor Toto Süper Lig’in 23. hafta tecil maçında Giresunspor, Kayserispor’a 2-1 yenmiş oldu. Maçın peşi sıra Beceri Yönetmen Melik Batur, matbuat mensuplarına açıklamalarda bulundu. Batur, yaşanan depremler zımnında bugünlerde karşılaşma oynamanın zor olduğunu anlatım ederek, “Acımız balaban haftalardır. Depremle yatıyoruz, depremle kalkıyoruz. Mutluluk adına haddinden fazla dağ eyyam geçiriyoruz. Biliyorsunuz tığ bile evladımız Saruhan Bolat’ı kaybettik. Özellikle o kalkışmak için bütün hayatını kaybedenlere Allah’tan yağmur diliyoruz. Biz dinamik bir devletiz. Beraber yaralarımız sarıyoruz. İnşallah bilcümle birlikte bu günleri atlatacağız. Pres eyyam ama tıpkısı şekilde atlatacağız. Bu günlerde karşılaşma ibnelik etmek biraz edisyon amma ona rağmen sahada aynı şeyler yapmaya çalıştık. Oyuna ati olursak ligin gür takımlarından baziçe içi organizasyonları gür olan ayrımsız takıma cebin geçmiş yarıda çok aşkın tıpkısı şey yapamadık. Üretkendik ama rakibe verdiğimiz pozisyonlarda 2-0 geriye düştük. Fakat ikinci yarı baziçe, savaş isteği oyuncuların gelecek namına bizim üzere iyi oldu. Ama serencam namına talik maçını dercetmek istiyorduk. Üstünlük icat etmek istiyorduk. Üzüntülüyüz. Biliyorsunuz seçme oldu. Yıpranmamış başkanımız seçildi. beraber bozuk başkanımız Melik Karaahmet’e teşekkür ediyorum. Kulübü inanılmaz şekilde tıpkısı yerlere getirdi. Dayanılmaz amal yaptı. Ona de bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum” diyerek konuştu.

“İlerisi hesabına bizim üzere dolgunca şeyler olacaktır diye düşünüyorum”

Keleş, bugün yapılan kongrede yeni seçilen yönetime galibiyet mutlu etmek istediklerini belirterek, “Tahminî benzeri aydır müphemlik dönemi vardı. Oyuncularımızın ödemelerinde dahi sıkıntılar vardı. Kullanılmamış başkanımız seçildikten bilahare karşılaşma öncesi oyuncularımızla ayrımsız toplantı yaptı. Henüz önce de başkanımızla yönetici adına çalışmıştım. Eskimemiş yönetimde bozuk yönetimden yöneticilerimiz üstelik var. Takımla tanışmaya ve konuşmaya geldiler. İlerisi amacıyla neler yapabileceklerini anlattılar. Oyuncularımızla konuşma yaptılar. Onlara bir galibiyet armağan etmek istedik. Baht olmadı. Amma ilerisi namına bizim amacıyla bol şeyler olacaktır diye düşünüyorum” şeklinde konuştu. – GİRESUN

Share: