Karaca yollarında boyut

Yağız yollarının yapım, hizmet ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesimlerinde sakil gidilmesi, gidiş geliş meni ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün nöbet durumu bültenine bakarak, Rum Otoyolu’nun Gölyaka- Düzce kavşakları 4-6. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle otoyolun İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım ayrıksı istikametten iki yönlü sağlanıyor.

TEMA Otoyolu’nun Trap-Gümüşova kavşaklarındaki üstyapı restorasyon çalışmaları nedeniyle 21.00-07.00 saatlerinde her iki yön kesimler halinde trafiğe kapatılarak, ulaşıma değişik istikametlerden iki yönlü izin verilecek.

Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Şimal-Pozantı Cenup kavşakları 4-6. kilometrelerindeki Çakıt-8 viyadüğünde genleşme derzlerinin hizmet ve tamir çalışmaları yapılıyor. Bu sebeple otoyolun Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

Ankara- Niğde Otoyolu Kırşehir angajman yolunun 1-2. kilometrelerindeki yapım çalışması zımnında erişim bölünmüş yolun bire bir bölümünden iki yönlü bitmeme ediyor.

Gümüşova-Düzce- Bolu yolunun 20-22. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları nedeniyle İstanbul-Düzce istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü sürdürülüyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 9-13 ve 22-31. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle muvasala bölünmüş yolun tıpkısı bölümünden iki taraflı gerçekleştiriliyor.

Sakarya- Bilecik yolunun 47-51. kilometrelerinde üstyapı bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle ulaşıma Sakarya istikametinden iki cepheli izin veriliyor.

Kastamonu-Ilgaz- Çankırı yolunun 71. kilometresindeki Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli’nin hizmet, onarım ve kovanlık çalışmaları nedeniyle saat 18.00’e büyüklüğünde Kastamonu-Çankırı istikametindeki esen tüpte muvasala biricik şeritten sağlanacak.

Hopa-Borçka- Artvin yolunun 47-65. kilometrelerindeki 10 tünelde yapılacak neşelilik-elektronik sistemi hizmet ve tamirat çalışması cihetiyle 16 Eylül’e kadar 08.00-17.00 saatlerinde ulaşıma bir tane şeritten kontrollü müsaade verilecek.

Fethiye- Söğüt yolunun 0-9. kilometrelerindeki sathi istila çalışmaları zımnında sürücülerin gidiş geliş işaret ve işaretçilerine ilgi etmeleri gerekiyor.

Share: