Gamze Erçel ve eşi, depremzede tıpkısı bebeğin havari ailesi olmak üzere başvuru yaptı

Kahramanmaraş suret üssü meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde okkalı yıkımlara hastalık oldu. Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği depremlerde arama ve kurtarma çalışmaları devam ediyor. Aktör Kahkaha Erçel’in ablası Gamze Erçel ve eşi Caner Sebep, toplumsal medyadan depremde bikes mütezayit tıpkı bebeğe eş atılmak için başvuruda bulunduklarını duyurdu.

“MAKUL GÖRÜLÜRSEK SUNU İYİ ŞEKİLDE YAPACAĞIZ”

Instagram hesabından Eş ve Içtimai Hizmetler Bakanlığı’na yaptıkları başvuruyu gösteren Caner Sebep, şu ifadeleri kullandı: “Tığ eşimle hakeza bire bir karar verdik. Tıpkı bebeğin ailesi olmak üzere başvuru yaptık. Pres tıpkısı süreç olacak, mufassal sürecek yarın alelacele yanıt gelmeyecek. Amma yapmaya karar verdik ve şayet uygun görülürsek sunu dolgunca şekilde yapacağız.Lütfen enerjiniz motivasyonunuzu ateş parçası ağrımak için şappadak yüklemeler yapmayın, hayattakileri yaşatmamız için 10 zaman bilahare da tıpkısı motivasyona ihtiyacımız olacak. İnsanların barınması amacıyla icar yardımlarına ihtiyaç olacak. Füru amacıyla desteğe gerekseme olacak… Kimseye kızmayın sen niye tıpkı öz yapmıyorsun diyerek. Onların de tıpkısı planı vardır.”

Ünlü çiftin kızları Semavi ise geçtiğimiz sene kansere yakalanmıştı. Çiftin gözlerden ırak tuttukları kızının tedavisi ise müspet şekilde bitmeme ediyor.

Share: