Depremde sevgilisini kaybeden çarkıt Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe Tunay’dan içli paylaşım: Arazi seni incitmesin

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler çevresindeki 10 ilde yıkımlara illet oldu. Binlerce vatandaşın hayatını kaybettiği depremde eski Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe Tunay’ın eş arkadaşı Yiğitcan Datlı depresyon altında kalarak yaşamını yitirdi. Tıpkısı hafta önceki sevgilisini sonuç yolculuğuna uğurlayan Tunay, içtimai iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda takipçilerine içini döktü.

“SENİ ELLERİMLE TOPRAĞA KOYMAMIN ÜZERİNDEN BİR HAFTA GEÇTİ”

23 yaşındaki Aşkım Burçe Tunay, Instagram hesabından erkek arkadaşıyla çektirdiği ışık ve videoları yayınlayarak şu notu yazdı: “Zaman seni kendi ellerimle toprağın altına koymamın üzerinden yekpare 1 hafta geçti. Bana sorarsan eğer, 23 senedir yaşıyorsam, geçirdiğim tekmil zamanlardan elan ince… Seninle olan hiçbir anımızı siyah parafin paylaşamayacağım, onlara ihanet tamam. İyi ki geçtin hayatımdan birlikte demeyeceğim zira bilcümle hayatımda kalacaksın. Ne diyeceğimi inanç bilmiyorum. Bildiğim yegâne öz beni çok domuzuna sevdin ki tıpkısı zaman olsun şüphem olmadı benim seni sevdiğimden üstelik çokça sevdiğine beni. Ve sevmeye bitmeme edeceksin, biliyorum kim sen benden vazgeçmezsin.”

“SEN BENİ İNCİTMEDİN, TOPRAK DE SENİ İNCİTMESİN”

“Seni katiyen unutmayacağım diyemem zaten sen, unutulacak kadar biri değilsin. İyi ki varsın Datlı’m. İyi kim uğraştın, vazgeçmedin ve girdin hayatıma. Yaşadığımız ve yaşattığın seçme özdek amacıyla haddinden fazla teşekkürname ederim. Sen beni on paralık incitmedin, toprak dahi seni incitmesin. Gökyüzünden beni izleyeceğini biliyorum, kalbim senin habbe ve hezel veriyorum ego evine haddinden fazla gani bakmaya çalışacağım. Tıpkı dönme kavuşacağız… O güne büyüklüğünde bekle beni. Rüyalarıma gelmeyi bile unutma. Minnoşun seni haddinden fazla ve bilcümle seviyor.”

Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe Tunay’ın koca arkadaşı depremde hayatını kaybetti

Share: