Depremde kızını kaybeden maharetli aktör Orhan Aydın’ın manasız kalpgâh yaktı

Pazartesi günü Kahramanmaraş dalan üssü meydana gele 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler; Şark Rum, Güneydoğu Anadolu, İç Rum ve Akdeniz Bölgesi’ndeki birçok iskân merkezinde yıkımlara bozukluk oldu. Anneannesinin cenazesi için annesiyle gelişigüzel Hatay’a revan aktör Orhan Görgülü’ın kızı de depremde çöküntü altında kaldı. 6 gündür çökme altında olan Gösteri Şafak Aydın, bu sabah yaşamını yitirdi.

“36 SAAT KESİNTİSİZ ÇALIŞILARAK ENKAZDAN ÇIKARILDI”

Maltepe Belediye Başkanı Mürtefi Tığ, toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda kötü haberi vererek “Orhan Vazıh’a güzelce bir fen veremedik. Çokça üzgünüm. 36 saat kesintisiz süren say sonrası kızıl kızı Eylem Şafak Entelektüel enkazdan çıkarıldı. Başımız sağ olsun” dedi.

ORHAN AYDIN’IN YANINA KOŞTU

Depremzedelere muavenet etmek üzere bölgelere giden oyuncu Sermiyan Midyat, bala acısıyla yıkılan Orhan Okumuş’ın yanına gitti. Instagram hesabından ağlayan Kültürlü’a sarıldığı bir fotoğrafı yayınlayan Sermiyan Midyat, “Başımız sıhhatli olsun. Günlerdir umutla süren kriz çalışmasının ardından maatteessüf aynı dağ selen henüz aldık. Orhan Entelektüel abinin kızını kaybettik” ifadelerini kullandı.

Aktör Orhan Işıklı’ın depresyon altında kalan kızı yaşamını yitirdi

Share: