Depremde dayısı, kuzeni ve arkadaşını kaybeden Zuhal Topal acısını paylaştı: Yüreğim dağlandı

6 Şubat’ta Kahramanmaraş minval üssü meydana mevrut 7.7 ve 7.6’lık depremler; Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa’üstelik balaban yıkımlara illet oldu. Aktör ve sunucu Zuhal Topal dahi depremler üstelik yakınlarını kaybetti.

“DAYIM VE KUZENİMİN CANSIZ BEDENİNE ULAŞTILAR”

Instagram hesabından dayısı, kuzeni ve arkadaşını kaybettiğini duyuran Zuhal Topal, “Dayım ve kuzenimin camit bedenlerine ulaştılar. Merhamet öfkem, yasıma geride kalanlar üzere umudum karıştı. Allah’ım hayat savaşı verenlerini kurtulan tekmil vatandaşlarımızın ve canla başla çalışan bütün ekiplerin yardımcısı olsun. Arayan soran herkese teşekkür ederim. Dualarım ülkem için. Hepimizin başı iyi olsun” dedi.

“LEVENT’İN KAYBI YÜREĞİMİ DAĞLADI”

Hayatını kaybeden arkadaşıyla çektirdiği fotoğrafları yayınlayan ünlü kişioğlu, “Bu acının tarifi namevcut! Revan seçme fert bizim ama henüz 2 ay evvel tamam hafta beraber kardeşçe ettiğimiz, hayatından geçtiğimiz gencecik dünya iyisi Levent’in kaybı yüreğimi dağladı. Allah’ım ailesine sabırlar versin. Rabbim yakınlarını kaybeden herkese sakil, merhem, sabır bağış eylesin” notunu yazdı.

Share: