Delilik getiren öfkeli âdem, ayrı yaşadığı eşinin burnunu kırdıktan sonradan parmağını kesti!

Kocaeli’bile anlaşmazlıkları cihetiyle bir süredir ayrı evlerde hayatiyetli Esra ve L.Ü. çifti temas etmek üzere ayrımsız araya geldi. L.Ü., konuşmak üzere eşi Esra Ü’yü yaşadığı eve çağırdı. Bire Bir müddet mütekellim koşa arasında tartışma imdi. Tartışmanın büyümesiyle L.Ü., iddiaya göre eşi Esra Ü.’ye saldırdı. Kapıları kilitleyen L.Ü., gailesiz kadını dokunaklı şekilde çarpma etti. Bıçakla Esra Ü.’nün parmağını kesmeye müteharrik L.Ü., ayrımsız zamanda dişlerini üstelik kırdı. Kanlar içre yerde küsurat kadının arkalama çığlıklarını duyan komşuları, 112 Evgin Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulundu. İhbar konusunda fenomen hesabına esenlik ve polis ekipleri irsal edildi. İçeri giren polis ekipleri şüpheliyi gözaltına aldı. Canlı eş ise afiyet ekiplerinin fenomen yerindeki müdahalesinin peşi sıra hastaneye kaldırıldı.

“BİR ANDA CİNNET GETİRDİ”

Olağanüstü anlarını anlatan Esra Ü., “3 aydır ayrıyız. Sabah saat 07.00 üzere beni zat evine çağırdı. Çokça iyiydi. Kendisi husus bağımlısı zaten. bir anda delilik getirdi. Parmağım şuanda çelimsiz, burnum fay, dişim fay. Parmağımda üstelik fay varmış. İşkence yaptı. Kapıları kilitledi, salmadı. Daha geçmiş beni on paralık darp etmemişti. Bire Bir el güzeşte sene aramızda ayrımsız görüngü olmuştu. Şikayetçi olmuştum. Ben en bati cezayı almasını istiyorum. Banko dâhilen çıkmasını istemiyorum. Zira yön bağımlısı. Tehditler yağdırıyor. ‘Seni vuracağım, anneni vuracağım, çocuklarını vuracağım, sizi yaşatmayacağım’ diyor. Bap bağımlısı olduğu üzere benim onu daima aldattığımı düşünüyordu. Hayatımda biri var zannediyordu. Sanrı görüyordu. Tığ doğrusu 3 aydır ayrıyız, evlerimiz birlikte ayrı” dedi.

“BIÇAKLA SALDIRIP SAÇLARINI YOLMUŞ”

Esra Ü.’nün annesi Reyhan Cılız ise “Kızım 3 aydır eşinden ayrıydı. Bunlara ayrı familya kurdum. Eşi zat evinde, kızım özlük evindeydi. Bu koca kızımı ‘Son bire bir sefer konuşalım’ diyerek eve çağırıyor. Eve kapatıyor. Bu yavru özellik bağımlısı. Bunu içmeden önce bağlılık biriydi. Bunu içtiğinde, benzeri birlikte içmediğinde delilik geçiriyor. Bıçakla saldırmış, dişlerini kırmış, saçını yolmuş. Mümkünse bu insan dışarıya salınmasın. 15 yıllık evliler. 15 yaşında, 11 yaşında oğulları var. Elan önce kızımın saçının teline uymazlık getirmiyordu” diye konuştu.

“POLİSLER GELMESEYDİ KIZIMI ÖLDÜRÜYORMUŞ”

Sabah saatlerinde kızına ulaşamadığını ifade eden Ark, “Ego kızımı özlük evinde bulamayınca damadın evine çıktım. Karşı komşular söyledi. Kapıları kitliyi, komşular şikayet etmiş. Polisler gelmeseydi öldürüyormuş. Burnunda fay var, parmağında ekşimik var. Çocuğum nefes revan süresince. Türe bu adamı salmasın” şeklinde konuştu.Share: