Çeltek, kurtuluşunun 100. yılını Manga ve Bağ Akalın ile kutlayacak

Yardımcı, kurtuluşunun 100. yılını Manga ve Deste Akalın ile kutlayacak

UŞAK – Yardımcı Belediye Reisi Mehmet Çakın, Uşak’ın kurtuluşunun 100. yılında Manga, Rabıta Akalın, Kıraç üzere sanatçıların manzara alacağını ahali konserleri düzenleyeceklerini müjdeledi.

Yardımcı Şehremini Mehmet Çakın, Atatürk Hars Merkezi’nde matbuat mensuplarıyla aynı araya gelerek Uşağın antagonist işgalinden kurtuluşunun 100. yılına özel hazırlanan etkinlikler hakkında bilgiler verdi. Hafta boyunca bağımsızlığın arz balaban sembollerinden birisi olan Türk Bayraklarıyla sokakları donatacaklarını belirten Başbuğ Çakın, hafta süresince Manga, Ilgi Akalın, Oğuzhan Antrenör, Kıraç ve Ahmet Şafak kadar sanatçıların birlikte tayf almasının birlikte bire bir çokça türlü etkinliklerin da olacağını söyledi.

Kutlama programının detayları üzerine bilgiler veren Başbuğ Şimşek, “Hiç kimsenin kendisini dışarıda bırakıldığını hissetmeksizin hepimizi bu coşkunun bir parçası olması hedefi ile bu programları hazırlıyoruz. Ayrımsız taraftan de tarihe yapışkan bırakacak bu mille savaş günümüzde yaşanılanları dağarcık ve zihnimizde elan sürekli hale getirecek asar ortaya koymaya gayret etti. Bu yönde okkalı benzeri say gerçekleştirdik” dedi.Share: