“Bizim Kızlar” yarı finaller amacıyla hazırlanıyor

Türkiye Uçan Top Federasyonu Kadınlar 2. Lig’inde başarıyla savaş ederek grubunu ve çeyrek finalleri şef yerine bütünler Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Uçan Top Takımı 1. lige yücelme maçlarının nısıf finalleri için Amasya’da hazırlıklarını sürdürüyor.

yarı final müsabakalarına Amasya Spor Salonu’nda yaptıkları antrenmanlarla hazırlanan “Bizim Kızlar” önce maçlarını 18 Mart 2023 Cumartesi haset Amasya Spor Salonu’nda saat 18: 30’dahi Beykoz Belediyesi ile oynayacak. “Bizim Kızlar” Alışveriş günü saat 16: 30’dahi Mehmet Fazilet Marmara Akademi Uçan Top Takımı ile yüz yüze gelirken grubunun 3. ve son müsabakasını dahi Pazartesi günü saat 17: 30’de Melik Spor Uçan Top Takımı ile oynayacak. Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Uçan Top Takımı’nın yarı final müsabakaları Bozüyük Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesaplarından etkili yerine yayınlanacak.

Oldukça çekişmeli ve hararetli geçeceği aritmetik edilen yarı finaller öncesinde takımın çalışmaları üzerine bilgi veren Bozüyük Belediyesi eğitmeni ve bando antrenörü Mustafa Türkmen, gayelerinin yarı final grubundan çıkmak olduğunu belirterek “Hararetli aynı turnuva, ilk hedefimizi gerçekleştirdik. Sıradaki hedefimiz henüz gani tıpkısı oyun ortaya koyarak yarı final grubundan geçmek. Takım namına mukteza güdeleme ve teminat sahibiz. Tığ topluluk yerine seçkin güzeşte periyot eksiklerimizi bağışlamak ve elan bereketli takat sınırı sergilemek hesabına çokça çalışıyoruz. yarı final maçlarında başarılı olacağımıza inanıyoruz.” dedi. – BİLECİK

Share: