‘Bizim Kızlar’ çeyrek finaller amacıyla Amasya’da

Türkiye Uçan Top Federasyonu Kadınlar 2’nci Lig’inde uğraş ederek grubunu şef yerine bitiren Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Uçan Top Takımı 1’nci lige itila maçlarının çeyrek finalleri amacıyla Amasya’üstelik.

Çeyrek final müsabakaları üzere hazırlıklarını mütemmim ‘Bizim Kızlar’ sonuç antrenmanlarını Amasya Spor Salonu’nda yaptı. İlk maçlarını Amasya Spor Salonu’nda İstanbul Türk Çekicilik Yolları Voleybol Takımı ile oynayacak olan ‘Bizim Kızlar’ Muamele haset saat 12.00’da Sivas İl Özel İdare Voleybol Takımı ile pazartesi haset bile saat 12.00’de Bordum Belediyesi Coenda Medikal Voleybol Takımı ile oynayacak. Bozüyük Belediyesi Eğitim Bilimi ve Spor Kulübü Uçan Top Takımı’nın çeyrek altın final müsabakaları Bozüyük Belediyesi’nin resmi Youtube ve Facebook hesabından canlı olarak yayınlanacak.

Oldukça çekişmeli geçeceği aritmetik edilen çeyrek altın finaller öncesinde takımın çalışmaları karşı hikmet veren Bozüyük Belediyesi eğitmeni ve mızıka antrenörü Mustafa Türkmen hedeflerinin çeyrek bitiş grubundan yarı final grubuna tezayüt etmek olduğunu belirterek, “2’nci ligin arz pres grubunu şef tamamlayarak buraya geldik. Alelhusus Bozüyük’te hakeza koskocaman aynı seyirciyle oynadığımız için çok mutluyuz. Seçkin geçen hafta elan da küsurat ayrımsız kalabalıkla bağırsak düz maçlarımızı oynadık. Voleybol değerlerini yukarıya ahzetmek bizi kıytırık heyecanlandırdı. Bizim için haddinden fazla mehabetli bir turnuva. Hem bando hem ferdî yerine erbap olduğumuz hedefleri fora etmek ve açıklamak amacıyla haddinden fazla muhteşem bir evre. İsteğimiz sahada yeryüzü dolgunca şekilde mücadele ederek, geliştirdiğimiz taktik ve stratejileri uygulayarak çeyrek altın bitiş grubundan dömifinal grubuna yükselmek” ifadelerini kullandı. – BİLECİK

Share: