Başkan Sayan, Taksim’deki patlamada hayatını kaybedenler için karanfil bıraktı

Komutan Sayan, Taksim’deki patlamada hayatını kaybedenler için karanfil bıraktı

İSTANBUL – Dert Belediye Reisi Müddeiumumi Sayan, İstiklal Caddesi’nde meydana mevrut bombalı saldırıda hayatını kaybedenler üzere bombanın patladığı noktaya karanfil bıraktı.

Veca Şehremini Savcı Sayan, İstanbul’birlikte bulunan İstiklal Caddesi’nde meydana mevrut ve 6 kişinin hayatını kaybetmesine sebep olan bombalı saldırının peşi sıra, bombanın patladığı yere her an hayatını kaybedenler üzere karanfil bıraktı.

“Terörü lanetliyoruz. Burada hayatını kaybeden kardeşlerimizin us üzerinden politika yapıp ülkemizi tefrik etmek ve taksim etmek isteyen bütün kötü güçlerini incitici tıpkı şekilde lanetliyoruz. Lüzum iç gerekse aut odaklar Türkiye’deki irtibat ve beraberliği, kardeşliği becermek amacıyla ellerinden gelen kül çabayı sarf ediyorlar. Allah onlara okazyon vermesin. Tığ millet kendisine birlik ve muadele içerisinde hareket yazar hep bu şer güçlerine müstelzim cevabı Kurtuluş Savaşında kuşkusuz verdiysek bunlara karşı dahi gelişigüzel savaşım edeceğiz. Ego parçalanmamış Ağrılı kardeşlerim hesabına ailelere kafa sağlığı diliyorum. Hepimiz biriz” ifadelerine saha verdi.

Share: