Avcu: “Oynadığımız takımların tamamına içtinap etmek duyuyoruz”

Bölgesel Acemi Lig 6. Grupta mücadele veren Yozgat Belediyesi Bozokspor Pazar günü zat evinde konuk edeceği Ankara T.K.İ hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik Direktör Adnan Avcu gözetiminde antrenmanlarını sürdüren Yozgat Belediyesi Bozokspor sahadan üç puanla terk etmek istiyor. Değme maçın öneminin ayrı olduğunu dile getiren Avcu, Yozgat Belediyesi Bozokspor olarak aldıkları sorumluluğun farkında olduklarını söyledi.

“Haddinden Fazla karakterli ve bol benzeri takıma sahibiz”

Çokça karakterli ve dolgunca ayrımsız takıma sahibiz diyen Avcu, “Geçtiğimiz hafta aldığımız değişik galibiyetten ortalık hep oyuncularımı kutluyorum. Temas karşılaşma bizim üzere final ve her maç bizim için haddinden fazla zer. Oyuncularımız gereğini yaptılar. Gücük, mutedil ve ince vadeli hedeflerimize yürüyüşümüz devam ediyor. Alelhusus kazanırken hatalarımızı ortaya intikal etmek, hatalarımızdan ders görmek, doğrularımızı elan bırakmak adına çalışıyoruz. Ayrımlı kazandığımız Şafakspor mücadelesinin akıbet düdüğü ile alay malay o maçı geride bıraktık. Ankara TKİ maçı hazırlıkları teknik yıldız bilimi kendisine bizlerde zihnî olarak başladı. Oynadığımız takımların tamamına kaçınmak duyuyoruz. Ankara TKİ değişik ayrımsız topluluk. Hoca değişiklikleri oldu, takımın ahengi değişti. Bizi zılgıt eden özellikleri var ama bizimde meydan okuyacağımız ayrımsız çok enstrümanımız var. Çokça karakterli ve bereketli tıpkısı takıma sahibiz. Sahaya ki çıkarsa çıksın elinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Şehrimizi, sevenlerimizi, taraftarlarımızı, başkanımızı kaşkariko ediyoruz. Yozgat’ı temaşa ettiğimizin farkındayız ve bu sorumluğu taşıyoruz. Bizlerde bu karı üzere ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. – YOZGAT

Share: