Adana haberi | Nazır Kasapoğlu, Adana’da “2023’e Makul Şehir Buluşmaları” programında konuştu: (1)

Deneyimsizlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlığa merbut yurtlara 1200 dalavere personeli alınacağını açıkladı.

Bakan Kasapoğlu, YANLIŞSIZ Parti Genel Komutan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, SELIM Fırka’den kâh MKYK üyeleri, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Mersin, Niğde ve Osmaniye milletvekillerinin katılımıyla YANLIŞSIZ Parti Adana İl Başkanlığınca tıpkısı otelde düzenlenen “2023’e Akilane Site Buluşmaları” programına iştirak etti.

Kasapoğlu, burada yaptığı konuşmada, vekillik namına kestirmece 70 bin kişilik ayrımsız familya olduklarını söyledi.

7 devir 24 saat, gençlerin gelişigüzel işinin içre olma anlayışıyla katılımcılık ruhuyla yollarına bitmeme ettiklerini nâkil Kasapoğlu, şunları kaydetti:

“Ego bu vesileyle buradan bire bir duyuruyu paylaşacağım. Dedim evet 70 bin nefis bire bir aileyiz. Yurtlarıyla, kamplarıyla, cahillik merkezleriyle, binlerce spor tesisiyle ve mukavemetli çokça bakım alanıyla gençlerimizin yanındayız. Biliyorsunuz bundan 3 hafta evvel 105 bakir ancak binasını Ankara’da hizmete açtık. Yeni inşaatlarımız, yeni çalışmalarımız bitmeme ediyor. Önümüzdeki günlerde İstanbul’da, Türkiye’nin sunu bakir yurtlarını hizmete açacağız. Onların müjdesini vereyim. Bu alanda bittabi kim ailemizi, kullanılmamış arkadaşlarımızla güçlendirme gerekliliğimiz var. Ailemize yeni heyecanlar, bakir motivasyonlar taşıyan arkadaşlarımızı katarak bu heyecanı büyütüyoruz. Ben bugün bu bağlamda hizmete aldığımız yıpranmamış yurtlarımız amacıyla 1200 eskimemiş yetersiz yönetim personeli alacağımızın müjdesini sarılmak istiyorum. Gurur ilanımıza ilgilendiren detaylar bu geceleyin Resmi Gazete’de yayınlanacak. Buna gitmek isteyen vatandaşlarımız e-Ihtişam kariyer kapısı üzerinden başvurularını yapabilecekler. Ego bu vesileyle tam adaylarımıza aldatıcı, uğurlu bire bir proses murat ediyorum. İnşallah rastgele biri bu anlamdaki süreçleri başarıyla tamamlarlar ve ailemize iltihak noktasında güçlü aynı adım atarlar.”

(Sürecek)

Share: