Vareste, Kütahya’da ‘Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı ve Vefa Buluşmaları’ programına katıldı

Vareste, Kütahya’da ‘Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı ve Vefa Buluşmaları’ programına katıldı

KÜTAHYA – AK Parti Genel Başkanvekili Numan Vareste, DOĞRU Fırka Kütahya İl Başkanlığı aracılığıyla düzenlenen Genişletilmiş İl Istişare Meclisi Toplantısı ve Vefa Buluşmaları’ programına katıldı.

Yıpranmamış Bağlı Spor Salonu’nda düzenlen etkinliğe YANLIŞSIZ Parti Kütahya Milletvekilleri İshak Gazel ve Ceyda Bunaltıcı Erenler ile AK Fırka İstanbul Mebus İffet Polat, YANLIŞSIZ Fırka Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, YANLIŞSIZ Tümen Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay ve partililer katıldı.

AK Fırka Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, ’43 günde Kütahya’ programı çerçevesinde iklim genelinde partilerine uzuv olan 73 bin kişiye ulaşıldığını anlatım etti. Önsay, “Kütahya’daki 73 bin üyemizden 40 binini evinde bulduk. Bunların 37 bini ile format doldurduk. ’43 günde Kütahya’ çerçevesinde ortaya şişman tıpkısı himmet ortaya konmuştur. Emeği sabık umum sevgili arkadaşlarımı tebrik ediyorum” dedi.

DÜRÜST Parti Umumi Başkanvekili Numan Vareste, “Hedefimiz 2023 mayıs ayında zaferle sonuçlanacak. El bizden utku Allah’tan. Bizler bu yolda sonuna kadar gayret edeceğiz. Şayet böyle olursa Cenabıhak bizleri destekleyecek, milletimiz birlikte feraseti ile bizim yanımızda olacaktır. 14 Mayıs’ta Kütahya’da nazik benzeri zafere imza atacaktır. 14 Mayıs Bayramı’mız şimdiden kutlu olsun” diye konuştu.

’43 günde Kütahya’ programında başarı elde eden partililere Numan Kurtulmuş marifetiyle değişik hediyeler verildi.

Share: