Toroslar Belediyesi, zat imalatı kilit parke taşı taşlarıyla yolları döşüyor

Mersin’in model ilçe Toroslar Belediyesi, kaza genelindeki nöbet imal çalışmalarında kendi imalatı olan kilit parke taşlarını kullanıyor.

Bünyesindeki kilit parke taşı istihsal tesisi ile kilit parke ihtiyacını en çabuk benzeri şekilde karşılayan belediye, kazançlı yerine de tasarruf sağlıyor. Bilgi İşleri Müdürlüğü ekipleri vasıtasıyla gerçekleştirilen çalışmalarda, vatandaşlara daha abat bire bir erişim imkanı sağlanırken, bozulan ve yavaş yavaş tağyir olan kaldırımlar yenileniyor.

Toroslar Şehremini Atsız Afşın Yılmayan, acara ve üreten belediyecilik anlayışı ile çalışmaya bitmeme ettiklerini belirterek, “Toroslar üzere üretiyoruz dedik ve vatandaşlarımıza seçkin alanda bakım sunmanın gayreti içerisindeyiz. Kilit parke üretim tesisimiz ile model mahallelerimizin beraberinde faziletli kesimlerdeki mahallelerimizde de yüce benzeri ihtiyacı karşılıyoruz. Yollarımızı daha güvenli ve modern kuzuluk yayımlamak amacıyla çalışmalarımızı hemşehrilerimizin talepleri ve mahsus benzeri cazibe doğrultusunda sürdürüyoruz” dedi. – MERSİN

Share: