Komutan Gültak pazarda muz satışı yaptı, vatandaşla okey oynadı

Sazak’in form kaymakamlık Akdeniz Şehremini Mustafa Gültak, belediye vasıtasıyla ağız ağıza yenilenerek vatandaşların hizmetine sunulan Gün Mahallesi muamele sokağını mülakat etti, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Iş tezgahına geçerek eş bile işleyen Komutan Gültak, benzeri kahvede vatandaşların masasına üstelik oturup okey oynadı.

Mahalle ziyaretlerini sürdüren Başbuğ Gültak’ın sonuç durağı, Zaman Mahallesi Iş Sokağı oldu. Ziyarete komutan yardımcıları, Meclis üyeleri, Sazak Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Abdulhalim Batur ile Devir Muhtar Nezir Katılımcı da zevcelik etti. Herhangi Bir yaştan vatandaşın büyük demet gösterdiği Gültak, hele aşağılık çocuklarla yakından ilgilendi. Esnaf ve alışverişe sâdır vatandaşlarla sohbet eden Gültak, talep veya şikayetleri olup olmadığını sordu. Pazarcı esnafı ve Zaman Mahallesi’ne sunduğu hizmetler dolayısıyla Başkan Gültak’a teşekkür eden Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Abdulhalim Keleş, “Haddinden Fazla şükür kim gezdiğimiz pazarda esnafın ve halkın yüzü gülüyor. Gündüz Mahallesi’nde sulh var, kardeşlik var. Bundan kıran başkanımıza, esnafım ve mahalle halkı hesabına teşekkür fehamet, şükranlarımı sunarım” dedi.

Başbuğ Gültak dahi “Göreve geldiğimiz ilk günden beri sahadayız, halkımızla iç içeyiz. Zaman da Ruz Mahallesi Cuma Namazı pazarında alışverişe sâdır ailelerimiz ve komutan eden esnafımızla arkadaşça ettik, muhtelif isteklerini dinledik. Gördüğüm kadarıyla vatandaşlarımızın memnuniyeti fazla ve pazarda da gönüllerince ahzüita yapıyorlar. Mahalle ve esnaf ziyaretlerimiz kesintisiz bitmeme edecek. Herkese selamlar ve saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu. – MERSİN

Share: