TOKİ 20 İlde 204 İş yeri boş artırmayla satışa çıkaracak

Belde, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişman Bölük İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 hareket yerini 1 Ilkgüz’bile peyda artıma ile satışa çıkaracak. artırma ile iş yeri sahibi oluşmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara büyük fırsat sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar üzere genel ağ üzerinden online olarak dahi çıplak artırmaya katılım sağlanabilecek.

20 İlde 204 İş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si evvelden, 120 kamer mehil, Trabzon’üstelik ise %25 peşinat, 120 kamer önel ile alabilecek.

müzayede 1 Ilkgüz’üstelik yapılacak

Kilitsiz Küreksiz artırmalar 1 Ilkgüz 2022 Perşembe saat 10.30’üstelik yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden dahi (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Kemiksiz artırmaya ilgili bankacılık hizmetleri ise Türkiye El Bankası ZIYAN ETMEK ve T.C. Tarım Bankası KAZANÇ marifetiyle yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların mecmu şubeleri vasıtasıyla akseptans edilecek.

Satışla ait tafsilatlı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek. – İSTANBUL

Share: