TOKİ, 20 ilde 204 hisse senedi yerini vazıh artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 gelişim yerini degaje artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Mekân, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Dolgun Ev İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 aksiyon yerini 1 Ilkgüz’birlikte sarih artıma ile satışa çıkaracak. müzayede ile gelişim yeri sahibi kalkmak isteyen, yatırımlık dükkan arayanlara balaban punt sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar amacıyla genel ağ üzerinden online kendisine bile celi artırmaya paydaşlık sağlanabilecek.

20 ilde 204 iş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin Ağacı, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si peşinen, 120 kamer mehil, Trabzon’da ise %25 peşinat, 120 kamer önel ile alabilecek.

artırma 1 Eylül’bile yapılacak

Degaje artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’üstelik yapılacak. TOKİ İstanbul Bakım Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Çıplak artırmaya ait bankacılık hizmetleri ise Türkiye El Bankası EKMEK ve T.C. Ekincilik Bankası NAN eliyle yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların kamu şubeleri yoluyla kabul edilecek.

Satışla ilgilendiren tafsilatlı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: