TILSIM Partisi Genel Başkanı Babacan, Aksaray’da ziyaretlerde bulundu

MERHEM Partisi Umumi Başkanı Mualla Babacan, Aksaray’da mütenevvi ziyaretler gerçekleştirdi.

Beraberindeki heyetle Hamidiye Ala Mahallesi’ne mevrut Babacan, Belediye Toplumsal Tesisi’nde aynı araya geldiği vatandaşların irade ve sorunlarını dinledi. Kent merkezinde tümen otobüsüyle vatandaşları selamlayan Babacan, cuma sonrasında Oto Galericiler Sitesi’ndeki esnafı görüşme etti. Ardından Aksaray Tecim ve Uran Odasına (ATSO) sabık Babacan, Komutan Cüneyt Göktaş ve umumi heyet üyeleriyle görüştü.

ATSO Konferans Salonu’nda sivil cemiyet kuruluşları ve gelişim insanlarıyla ayrımsız araya mevrut Babacan, Türkiye’nin 81 ilinde memleket başkanlarının ve kestirmece 720 ilçesinde bile kaza başkanlarının görevinin başında olduğunu söyledi. Kısa sürede organizasyon yapılarını tamamladıklarını aktaran Babacan, şöyle konuştu:

“Türkiye’nin tekmil kılcal damarlarına büyüklüğünde ulaşacak örgütlenme altyapısını kurguladık. Teşkilatların çalışması bizim üzere haddinden fazla oylumlu. Vatandaşlarımızı ilk ağızdan dinlemek ve ülkenin sorunlarına hakim olmak açısından mefret. Bir zamanda partimizin çalışmalarını, planlarını ve projelerini vatandaşlara aracısız söylemek açısından son derece eke. Umumi suret ve teşkilatlar kendisine sürekli sahadayız ve çalışıyoruz. Benim sonuç bir ayda Aksaray dahi dahil 18. toprak ziyaretim. Türkiye’nin beher durumunda vatandaşlarımızla görüşüyoruz, dertleşiyoruz. Sorunları yaşayanlardan dinlemezsek makul çözümler üretemeyeceğimize inanıyoruz.”

Babacan, partisinin gösteri planlarıyla rastgele alanda seçimlerden bilahare neler yapacaklarını detaylarıyla ortaya koyduklarını ifade etti. Tarımdan afete, toplumsal politikalardan yer ve abuhava değişikliğine kadar 12 eylem planını hazırladıklarını anlatan Babacan, “10 eylem planı elan hazırlıyoruz, böylelikle 22 gösteri planını kurnaz olacağız. Gösteri planlarıyla iktidara geldikten sonradan 360 evre temas alanda neler yapacağımızı bütün detaylarıyla ortaya koymuş olacağız.” diye niteleyerek konuştu.Share: