SELIM Parti’li Aydemir’den Soma ve Gördes çıkarması

YANLIŞSIZ Fırka Manisa Saylav Maksat Aydemir, Soma ve Gördes ilçelerini müzakere ederek vatandaşlarla buluştu.

Soma’bile Çarşamba günleri kurulan yön pazarını görüşme eden Erek Aydemir, alım satım esnafı ve alışveriş eden vatandaşlarla sohbet etti, sorunları ve talepleri dinledi. Sonrasında Soma çarşı esnafını bile musahabe fail Aydemir, çarşı esnafı ve vatandaşlarla dahi benzeri araya geldi. Gördes Havuzlu Çarşı’üstelik bile esnaf ve vatandaşlarla buluşan Aydemir, “Pandemi dolayısıyla 2 yıldan beri milletimizle çok çok aynı araya gelememiştik, bu sene TBMM’nin dahi merbut olduğu bu dönemde vatandaşlarımızla daha çok aynı araya gelebildiğimiz için kucaklaşabildiğimiz amacıyla mutluyuz” dedi.

Soma’dahi Heybet Hastanesi ile Munsap ve Diş Sağlığı Merkezini da konuşma eden Aydemir, hastanelerdeki hizmetler ve yaşanan mesail için vukuf aldı. Otama gören hastaları birlikte görüşme eden Aydemir hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti. Muharrem Kocaoğlan olması nedeniyle SELIM Fırka Soma Karı Kollarının düzenlediği aşure hayrına katılan Aydemir, Mebus Mehmet Yüksek Özkan ve partililerle gelişigüzel vatandaşlara alaca aş ağırlama etti. Sektörlere dair sorunları ve talepleri uymak amacıyla göz ziyaretlerinde kâin Aydemir, Soma’dahi Nakliyeciler Odasını, Şoförler Odasını, Ticaret Odasını ile Esnaf ve Sanatkarlar Odalarını ziyaret etti. Aydemir, Gördes’te de Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyaretinde bulundu.

Soma’da doyum önderleriyle ve partide daha önceki fariza almış kişilerle de bire bir araya mevrut Aydemir, Mağrip Trakya Türkleri El Birliği Derneği Soma Şubesi’ni musahabe etti. Aydemir’in bu ziyaretlerinde bağlanak ve beraberlik mesajları öne imdi. Soma ve Gördes ziyaretlerinde toplumun bir nice kesiminden insanla bir araya gelen Aydemir, “SELIM Fırka olarak bugüne büyüklüğünde hep milletimizle misil yürüdük, imdi da milletimizle birlikte kat yürümeye bitmeme edeceğiz” dedi.

Yatırımları yerinde inceledi

Gördes kaymakamlık ziyareti çerçevesinde öğür teşkilatıyla aynı araya gelen Aydemir, belediyeyi konuşma etti, sonrasında Millet Bahçesi ile Kur’an Kursu ve Uygulama Camii projelerini yerinde inceledi. İlçe ve mahalle ziyaretlerinin devam edeceğini rapor eden Aydemir, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde milletimize bakım amacında bilcümle alay malay aralıksız çalışmaya bitmeme edeceğiz” dedi.

Milletvekili Garaz Aydemir’e ziyaretlerinde, Gördes Belediye Reisi Muhammet Akyol, İl Başkan Yardımcıları Mustafa Özcan ve Ahmet Erdoğdu, Soma İlçe Başkanı Erol Hürmetli, Gördes İlçe Başkanı Umu Dilcan ile partililer haremlik etti. – MANİSA

Share: