Sekerek geldiği apartmanda, eşyaları çalıp topladıkça iyileşti…Hırsızlık zanlısı kamerada

Sekerek geldiği apartmanda, eşyaları çalıp topladıkça iyileşti…Hırsızlık zanlısı kamerada

Tadilattaki daireye sekerek gelen hırsız, monitör ve matkap çaldıktan sonradan topallayarak kayıplara karıştı

Seramiklerin üzerine dahi şişman tuvaletini işleyen hırsızı güvenlik kameralarından gören karı sahibi neye uğradığını şaşırdı

Ev sahibi: “Ondan küsurat biricik emare bu oldu”

ANTALYA – Antalya’birlikte aynı apartmana dadanan topal haydut, tadilattaki daireden 1 aktarılma arayla televizyon ve matkap çalıp kayıplara karıştı. Binaya evvel çevrim bir tane kıç üzerinde sekerek, ikinci bölüm ise hafif topallayarak mevrut hırsız, eşyaları çaldığı dairedeki kullanılmamış yapılan seramikler üzerine de şişman tuvaletini yaptı. Dairenin sahibi, “Eşyaları topladıkça iyileşmiş amma seramiklerin üstüne tuvaletini dahi yapıp gitmiş. Ondan mütezayit biricik karine bu oldu” dedi.

Olay, geçtiğimiz günlerde Acı ilçesi Hars Mahallesi’ndeki 5 katlı bir apartmanın bodrum katında yaşandı. Turgut Sarıoğlu’nun tadilata sokturduğu dairede 1 çağ arayla iki arakçılık olayı yaşandı. Ustalara ilişkin matkap ve ofis içerisinden göstergeç çalındığını, tuvalet kısmında üstelik aynı kişinin tuvaletini yaptığını ayırt eden Sarığoğlu, düzenlilik kameralarını inceleyince izledikleri karşısında adeta şoke oldu. Kimliği belgisiz şüphelinin evvel çağ sekerek gelip matkabı aldığını, ikinci aktarılma gine bir saatte topallayarak gelip televizyonu çaldığını görünce polise şikayetçi oldu. Polis ekipleri, şüphelinin yakalanması üzere emek başlattı.

Öte yandan, ayrımsız zaman arayla gerçekleşen arakçılık olayları, apartmanın asayiş kameralarına yansıdı.

“Ondan mütezayit tek ipucu oldu”

Fenomen gününü anlatan Turgut Sarıoğlu, “İlk periyot matkabı almış, ikinci dolaşma ise daireye girip önceki tuvaletini yapmış, peşi sıra dahi televizyonu alıp gitmiş. Tuvalet yoktu, seramik üstüne yapmış. Sanırım tutamamış. Ondan küsurat yegâne karine oldu. Araştırdık ancak DNA anlaşılan olmuyormuş” diye niteleyerek konuştu.

“Eşyaları topladıkça iyileşmiş”

Haydut için video hazırladıklarını dahi aktaran Sarıoğlu, “‘Seni Düşkün Topal’ şarkısıyla videoteyp hazırladık. Yüzümüzü gülümseten biricik husus bu oldu. Topallayarak geldi, ikinci dolaşma ise televizyon aldıktan sonradan elan iyiydi. Eşyaları topladıkça iyileşmiş” ifadelerini kullandı.

Share: