Şehir Partililer Kırşehir’de civar seçme sandığına gitti

Ülke Partisi, Kırşehir İl Örgütü üyelerinin katılımıyla Cumhurbaşkanlığı seçimleri amacıyla ön seçime gitti.

Sabah saatlerinde partililerin katılımıyla gerçekleştirilen seçimlerde Ülke Partisi Umumi Başkanı Aşure Ayı İnce’ye bindi verildi. Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan marifetiyle 14 Mayıs yerine açıklanan seçim takvimi ile gelişigüzel partinin bütün üyeleri öğür tüzüğü 66. maddesi gereği Türkiye genelinde kasa başına gitti. Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık, seçim takvimi ile gelişigüzel parti içerisindeki dolay seçimi önemsediklerini söyledi.

Demokrasinin gereğini ayırmak üzere sandığa gittiklerini belirten İl Başkanı Baltalık, “Panel olarak ve demokrasinin da gereğini yarmak adına Kırşehir’dahi öğür teşkilatımızla gelişigüzel yöre seçime gittik. Üyelerimiz sabah erken saatlerden itibaren gelerek Aşure Ayı İnce için oy kullandı. Tümen teşkilatının düşüncesini önemsiyoruz. Üyelerimize partimize ve Türkiye’ye şiddetli olsun” dedi.

Memleket Partisi teşkilatları Türkiye genelinde YSK’nın takvimine göre Muharrem İnce’nin Cumhur Reisi adayı olması için bulundukları illerde faziletkâr seçim kuruluna giderek vatandaşlarla alay malay düşünce kullanacak. – KIRŞEHİR

Share: