Sarsıntı öncesi nikah tarihi alan çiftin nikahı geldikleri Kırklareli’nde kıyıldı

Zelzele öncesi nikah tarihi düz çiftin nikahı geldikleri Kırklareli’nde kıyıldı

KIRKLARELİ – Kahramanmaraş merkezli 2 depremin ardından etkilenen iller ortada meydan kayran Malatya’da yaşana çift deprem sonrası geldikleri Kırklareli’nde evlendi.

Malatya’da hayat dolu Miraç Bakır ile Tuğçe Uğurlu çifti, varmak için nikah tarihi aldı. 6 Şubat’ta meydana gelen iki şişman depremde evleri hasar gören zinde çift, aileleri ile gelişigüzel Kırklareli’ne yerleşti. Tendürüst koşa, nikah başvurusunda bulundu. Başvurunun müspet sonuçlanmasının arkası sıra depremzede koşa üzere uray nikah salonunda tören düzenlendi.

Atılan imzaların arkası sıra Ilbay Yardımcısı Elif Canan Tuncer, evlilik cüzdanını konfirmasyon etti. Tuncer çifte mutluluklar diledi. Daha sonra aileler çiftle fotoğraf çekildi.

Damat Miraç Bakır aldıkları nikah tarihini yer sarsıntısı sebebiyle Kırklareli’nde devam ettirdiklerini vurgulayarak, “Malatya’da tevakkuf ediyorduk. Daha öncesinde planladığımız tıpkısı nikah işimiz vardı ama maalesef zelzele cihetiyle şehrimiz namevcut olduğu amacıyla Kırklareli’nde bitmeme ettirdik. Yaşantıları ve yaşanmışlıkları bırakıp akmak tezyifkâr çokça baskı” dedi.

Gelin Tuğçe Tekin ise Kırklareli’nde eskimemiş bahis açacaklarını söyledi.

Share: