Samsunspor tedbir maçında Çorum FK’yı 3-0 yenik etti

Samsunspor, tedbir maçında 2’nci Grup temsilcisi Çorum FK’yı 3-0 mağlup etti.

Deprem felaketleri dolayısıyla liglere verilen arada takımlar hazırlıklarına devam ediyor. Spor Popo 1’inci Kütle ekiplerinden Samsunspor, 2’nci Grup ekibi Çorum FK ile yüz yüze geldi. Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanan karşılaşmayı Samsunspor 3 – 0 kazandı. Karşılaşmanın tam bilet gelirleri depremden etkilenen vatandaşlara gönderilecek. Maçın başında yer sarsıntısı bölgelerinde görev düz arama ve kurtarma ekiplerine herhangi bir iki takım oyuncuları çiçek taktim ederek birlikte fotoğraf çektirdi. Tribünler maç süresince depremden etkilenen illerin plaka kodlarına göre tezahürat yaptı.

Samsunspor sahaya Aykut, Yunus Emre Koşa, Bilen, Zeki Yavru, Yusuf Emre Gültekin, Soner Iştiyak, Ulu, Osman, Harris, Fofana ve Tanque 11’i ile imdi. İkinci yarıda ise Halil Yeral, Ali Taha Çıpa, Yusuf Abdioğlu, Elano, Mualla Ülgen, Bennasser, Soner Aydoğdu, Evren, Büyük Kaan Güneren, Emre Demir, Moussa Guel, Polat, Laura, Ahmet Sağat ve Tomane oyuna dahil oldu.Çorum FK takımı bile sahaya Ulvi Türkan, Serkan, Erkan, Berkay Fert, Fatih Selimhan, Timur, Ferhat, Gökhan Karadeniz, Hurşit, Suat Kayaç ve Sinan Kurumuş 11’i ile bundan sonra. İkinci yarı da ise Söz, Mertcan, Mustafa Emre Yalçınkaya, Mustafa Bakire Soy, Emre Öztürk, Salih Galibiyet, Atakan Cangöz, Atakan Akkaynak, Maksat Sebep, Sabrican, Hakikat ve Muhammet Mustafa Yıldırım oyuna dahil oldu.

İlk yarısı 1-0 biten maçı Samsunspor 3-0 kazandı. Samsunspor’a galibiyeti getiren golleri; Douglas Tanque, Laura ve Ahmet Sağat kaydetti. Karşılaşmayı Samsun bölgesinden Yakup Bakır, Ateşli Yalçın, Oğün Bahadır yönetti. Dördüncü halem kendisine ise Teksen Eker fariza aldı.

Share: