OTOGARDA KIŞ LASTİĞİ DENETİMİ KASITLI OLARAK TAKMADIM SANANE

15 ORAK AYI El Erki Otogarı’nda ‘Şita lastiği’ denetimi yapıldı. İstanbul’dan Aksaray’a yol fail firmaya ilişik otobüse şita lastiği olmadığı için ceza kesilirken, yardımcı Bu ne eşkiya mı yakaladınız Şita lastiği takmadım. Atlaya Zıplaya adına takmadım, sanane dedi.

Şehirlerarası denge ve yolcu taşıyan ticari vesait için şita lastiği arızi zorunluluğu seçkin yıl olduğu kadar 1 Açıklık itibariyle başladı. Trafik Fal Ofis Müdürlüğü Ekipleri, 15 Orak Ayi Demokratlık Otogarı’nda kış lastiği denetimi yaptı. Ekipler otobüslerde şita lastiği olup olmadığının yanında lastiklerin dişlerini üstelik kontrol etti. Kış lastiği olup da lastiğin dişleri 4 milimetreden gücük olanlara da ceza yazılırken, kriterlere namünasip otobüslerin seferine müsaade verilmediği kabil bin 152 TL dahi para cezası uygulandı. Kış lastiği sıfır bire bir otobüsün firmasına cezai muamelat uygulandı. Otobüsün muavini sorulara aksülamel göstererek mikrofona vurdu. Miftah perona kalın kafalı gönderilerek yolcular indirildi. Otobüs firmasına bin 152 TL ceza kesildi. Otobüs şoförü lastiklerini değiştirmeye gitti.

KASITLI KENDISINE KIŞ LASTİĞİ TAKMADIM, SANANE

Kış lastiği takılmayan otobüsün muavini Bu hangi eşkiya mı yakaladınız Size hangi Teftiş yapılıyorsa memur yapıyor. Kış lastiği takmadım. Kasten olarak takmadım, sanane diye konuştu.

KONTROL OLDUĞU SÜRECE, BİZİM BILE FERT VE MAL GÜVENLİĞİMİZ SAĞLANACAK

Kış lastiği asma olan otobüsün Şoförü Âlem Süreduran, Bu diş olayı, lastiğin yağışta, buzda tutuşu henüz sakıncasız ayla getiriyor. Duygusal güvenliğini düşünen hep taksın dedi. Eğreti Celalettin Acele ise Manisa’ya gidiyoruz. Bu denetimler koskocaman. Son dönemdeki engebe dahi kontrolsüzlükten. Arama her ant iyidir. Arama olduğu sürece bizim de birey ve dünyalik güvenliğimiz sağlanmış olacak şeklinde konuştu.

Share: