Nazilli Belediyespor Berkay’ı uğurladı

TFF 2’nci Lig Parafin Grup’ta Nazilli Belediyespor, altyapıda yetiştikten sonra bu sezon vitrine çıkıp Spor Makat Süper Grup’in cıvıl cıvıl ekibi Medipol Başakşehir’e nakil olan Berkay Aydoğmuş’u alkışlarla uğurladı. Siyah-beyazlı kulüpte güzeşte zaman aç adına bu yıl önceki yarıdaki performansıyla Süper Takım ekiplerini peşine takan 19 yaşındaki ofansif ılımlı meydan oyuncusu, Nazilli Belediyespor’da akıbet antrenmanına artık. Bonservisi üzerine Başakşehir’le anlaşılan genç topçu, antrenmanda mızıka arkadaşlarına veda etti. Beceri direktör Mutlu Toros ve oyuncular, Berkay’ı sırtına vurarak uğurladı.

Genç oyuncuya, “Bizlere kurum verdin” diyen maharet direktör Ongun Toros, “Akıbet yapılan görüşmeler sonrasında transferi konusunda Süper Lig temsilcisi Başakşehir ile anlaşma sağlandığını öğrendik. Kulübümüz altyapısından yetişip Süper Tomar’e yükselen tıpkısı kardeşimiz oldu. Namına başarılar diliyoruz. Allah yolunu yıldızlı etsin” dedi.

Kendisinin yetişmesi ilkin atılmak için transferinde emeği olan herkesin hakkını helal etmesini isteyen Berkay ise, “5 sene evvel kapısından girdiğim kulübümden bugün itibariyle elan büyük hedefler amacıyla ayrılıyorum. A takıma yükseldiğim günden beri bana ağabeylik, kardeşlik özne herkese çokça teşekkür ederim. Belki gidiyorum ama ayrımsız yanım bütün burada, Nazilli’ da olacak” diye konuştu.

Share: