Tütüncü, Kepezspor 2. Lig’e çıkma

Acı Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “TFF 3.Lig 3 Takım’ta reis durumda mevcut Nişan spor‘u dilek birliğiyle 2.Lig’e gelişigüzel taşıyacağız” dedi.

TFF 3.Lig 3 Ekip lideri Kepezspor, cumartesi günü deplasmanda İstanbul Beyoğlu Kullanılmamış Çarşı maçına çıkma. Kepez Belediye Reisi Kağan Tütüncü de, karşılaşma hazırlıklarını sürdüren Kepezspor’un idareci, teknik astronomi ve futbolcularıyla akşam ezanı yemeğinde bir araya geldi.

Tütüncü, Türkiye 3.Lig 3 Takım lideri Kepezspor’un geleceğe dayalı o şişman hayallerinden, hedeflerinden temas etmek üzere ayrımsız araya geldiklerini söyledi. 6 Şubatta Kahramanmaraş merkezli 11 ilde meydana gelen deprem felaketine değinen Başbuğ Tütüncü, ” Herhangi Bir hangi kadar ülkemiz haddinden fazla şişman felaketlerle sarsık olsa da, aynı yandan yaralarımızı saracağız, aynı yandan birlikte hayatımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Şok düş filizlerini arayıp bulup, ahali ele vererek ülkemize yeniden esasen armağan etmek için çaba sarfiyat etmemiz gerekiyor. Hatır sahipleri geçmişlerine dua ederler. Hatır sahipleri geçmişin o boğunuk günlerini katiyen hatırlarından çıkarmadan ama ecdadımızdan öğrendiğimiz kabil nazarımızı birlikte sonsuzluğa dikerek yürüdüğümüz yolda iri yürümeyi ve balaban ölmeyi hücre almamız geçişsiz. Bizim yürüyecek haddinden fazla yolumuz var. Gidecek çok menzilimiz, varacağımız çok hedefimiz var. Ülkemize, milletimize bağış edeceğimiz her alanda okumuş yarınlar var. Gelişigüzel şeyden ilk bunun heyecanını rastgele devir yüreğimizin derininde hissetmeliyiz. ve rastgele kullanılmamış dönme bizim üzere yepyeni umutların mayalandığı eyyam olmalı ” dedi.

“Zir yapıyı güçlendirmek istedik”

Tor sporun desteklenmesi üstüne başlatılan yolculuğu anlatan Başbuğ Tütüncü, “Bu yolculuğun başında toy sporlara bedel verelim, derece gösterelim. ve tıfıl sporlarda halka, özellikle üstelik çocuklara ve gençlere spor yaptıralım, onları spor sevgisiyle donatalım, tıfıl sporlara üstelik katkı sağlayalım. Zir yapıyı güçlendirelim istedik. Amma baktık ki; alt yapıyı pekitmek amacıyla akilane örneklere ihtiyaç var. Bilcümle branşlarımızla doğru örnekleri oluşturma anlamında icraat katkı sunan, hem birlikte madun yapıya çok nazik bindi veren Melik Çatal’a haddinden fazla teşekkür ediyorum. Tamda bu noktada futbolun bundan sonra profesyonel bire bir duruma evrilmiş olduğu zaman diliminde bu bayrağı haddinden fazla değerli İsmail İltemir devraldı. Demincek iki koldan debi ediyoruz. Dağ spor ayrımsız dernek statüsüyle toy spor çalışmalarını arz evire çevire şekilde sürdürecek. Bu şehrin çocuklarına, gençlerine sporla güzelleşmiş bire bir yaşamı derpiş etmek kadar ayrımsız misyonumuz var. Başka taraftan üstelik çok aç aynı say, uzmanlık, ihtisaslık gereken heveskâr ligdeki ayak topu takımımızı üstelik İsmail İltemir sırtlandı “ifadelerini kullandı.

“2. Lig’e çıkacağız”

Sporla ülkenin geleceğine çok fena hâlde ufuklar teşhir etmek istediklerini dile getiren Tütüncü, ” Sezonun başından bu yana Kepezlilerin özlediği ayrımsız performansı ortaya koydunuz. Tribünlerin havasından günden güne Cebel’in ortaya konulan futboldan ne kadar hoşnut olduğunu görüyorum. Başarılarla meşbu bu sezonu tattırdığınız yaşattırdığınız için, böylesi benbenci ayrımsız durumda bu masanın etrafında bizleri tıpkısı araya getirdiğiniz üzere sizleri kutluyorum. Mevsim böylecene haddinden fazla daha balaban tıpkı onuru tadacağımıza içtenlikle inanıyorum. Kepezspor’u umu birliğiyle 2.Lig’e birlikte taşıyacağız. Kepezi tıpkısı üst lige çekmek, tıfıl sporlarla ilgili yapmış olduğumuz çalışmalara çokça balaban yardım sağlayacak “açıklamasını yaptı.

Yemeğe kulübün kurucusu ve Fahri Başkanı Mustafa Yılmaz, Nişan Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Kağan Dirgen, Kepezspor Ayak Topu Kulübü A.Ş. Başkanı İsmail İltemir, Beceri Yönetmen Şakir Çımbar, kulüp hocaları ve futbolcular katıldı. – ANTALYA

Share: