İrem Sak, yeni filminden geçmiş görüntüleri paylaştı! Tesettürlü bire bir kadını oynayacak

Haziran ayında Türkiye pazarına giren Disney Plus ile anlaşan Gülse Birsel’in yazdığı “Yılbaşı Gecesi” filmi, konusu ve oyuncu kadrosuyla gündeme geldi. Kadroda vadi düzlük İrem Müteyakkız’ın rolü ise ilgi çekti.

TESETTÜRLÜ BİR KADINI OYNUYOR

Rol aldığı projelerdeki başarısıyla sıkça adından kortej ettiren İrem Tetikte, Âşık Açıktan’ın ise yönetmen koltuğunda oturduğu filmde tesettürlü tıpkı kadını oynuyor. Rolüyle merak uyandıran yüzü sıcak oyuncudan önce foto dahi geldi.

KADROSUNDA ÜNLÜ İSİMLER SAHA ALIYOR

Disney+ tarafından paylaşılan bilgilere bakarak Yılbaşı Gecesi, oyuncu kadrosunda Gülse Birsel, Zeynep Güngör, İrem Tetikte, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Alina Gri ve Şebnem Bozoklu gibi takatli çokça talih isme vadi verecek. Kadroda Alican Yücesoy, Ayta Sözeri, Bahir Karadaş, Buyruk Benderlioğlu, Fatih Artman, Kubilay Tunçer ve Nazmi Sinan Mıhçı üstelik vadi alacak.

YILBAŞI GECESİ FİLMİNİN KONUSU NE?

Yılbaşı Gecesi, salgının sonlarına yaklaştığını umarak teferruatlı azıcık sonra mecmu sevdikleriyle aynı arada Yılbaşı Gecesi’nde buluşmaya hazırlanan Didem’in yılbaşı sabahına aldığı lezzetsiz haberle başlayacak. Didem, günlerdir sevdikleriyle alay malay Yılbaşı Gecesi’ni kutlamayı hayali, akıbet anda zar edilen sokağa balkon yasağı ile yıkılır.

Bir yandaysa Şair, müstevli süreci boyunca eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi’ni keder geçirmemesi hesabına, çareyi sitedeki komşularını başlık başlık gezerek partiye çağırmakta bulur. Birbiriyle asla aynı araya gelmemesi gereken insanların yanlışlıkla çağrıldığı bu komşu partisinin neye kere açacağı ise zül konusu.Share: