Haluk Levent’ten kendisini maksat kayran Deniz Akkaya’ya dağ yay sözler: 5 milyonluk sav açacağım

Bahir Akkaya, Kahramanmaraş’ta meydana mevrut depremlerin peşi sıra bölgelere anbean kurucusu olduğu Ahbap derneği ile yardımlar eden Haluk Uzun üzerine dağ zemberek açıklamalar yaptı. Akkaya’nın suçlamalarına Haluk Levent’ten cevap gecikmedi.

“DOLANDIRDIĞIN İNSANLAR YAYINA ÇIKMAK İÇİN BEKLİYOR”

Bahir Akkaya, günlerdir yer sarsıntısı bölgesinde yaptığı yardımlarla gündeme mevrut Haluk Uzun’i hedef alarak “Duruşsuzluk hakeza tıpkı molekül. Saklayacak şeyi olmayan koca kabilinden yalçın dur. İki kamer öncesinde dolandırdığın insanlar yayına çıkmak için bekliyor. Az kaldı hazırlan” dedi.

“BU İNSANA DÜNYALIK TESLİM FAIL İNSANLAR CAHİLDİR”

Uzun’in Sezgin Baran Korkmaz ile benzeri fotoğrafını yayınlayan Akkaya, “Sezgin Baran Korkmaz ile el ele aynı insana para tasdik eden insanlar cahildir! Bu benzeri hususi tayyare fotoğrafı değil, bu eski davaları değil. Bu fotoğrafın açıklaması yoktur” ifadelerini kullandı.

HALUK LEVENT’TEN TEPKİ: ŞEYTANIN SAHA YÜZÜNDEKİ TEMSİLCİSİ

Deniz Akkaya’nın magazin gündemine bomba kadar sakıt paylaşımlarına Twitter hesabından karşılık veren Haluk Uzun ise şu ifadeleri kullandı: “Şeytanın yeryüzündeki temsilcileri magazinden vurmaya üstelik başladılar. Tanrı için vurun de demin yapmayın. Köylerde donanlar, evsizler, yakınlarının cesedini bulamayanlar canhıraş. Whatsapp hatlarımız şiddetli çığlığa. Demincek ego meydanlık verdim ve cevap yazıyorum Zamana yazık değil mi?”

“SEZGİN YAĞMUR KORKMAZ’DAN 5 AİLENİN SIKINTISINI ÇÖZMESİNİ İSTEDİM”

“Sayın Cumhurbaşkanımızla dahi fotoğrafı olan Sezgin Yağmur Korkmaz’ın bilcümle parasını Ahbap üzerinden akladığımı yazıyor Bahir Akkaya. Yahu bu devletin denetimcileri, MASAK’ı istihbaratı savak mı? Siz biliyorsunuz üstelik onlar bilmiyor mu? Bu sayfada 7 yıldır ‘heyyo’ deyip menemen yapıyorum gato yapıyorum evlerde günümü geçiriyorum el birliği hesabına. Bir dönme Sezgin Baran aradı. ‘Şirketimizin gecesine yarar mısın?’ dedi. ‘Kaç liralık tamam?’ dedi. Ego üstelik ben dünyalik almayayım sen 5 ailenin birlik sıkıntılarını bağırsak dedim! Çözdü. Önce imkânsız demişti. Sonradan sorunları çözdü. Ve aşağıda isimleri kâin ailelerin umum masraflarını ödedi. Ben de sözümü tuttum ve konsere çıktım. Eğer ki konser faturam çıkarsa demincek rezil rezil olmaya hazırım.”

“DENİZ AKKAYA’YA 5 MİLYONLUK SAV AÇIP DEPREMZEDELER İÇİN KULLANACAĞIM”

“İşte bunlardan dünya konseri verdim orkestra parası bile almadım. Demin ego bu konularla ilgilenmeyeyim diyorum diyorum da olmuyor. Binlerce gönüllü var yanımda ve bilim siteleri hızla malumat yapıyor. İçim açıyor. Ve depremzedeler ile uğraşacağıma yanıt veriyorum ha bire. Tekrar ediyorum! Karalayın bağırın başkaldırma edin bühtan atın. Ahit ederim kabulüm. Amma demin değil ya demincek değil! Ve Deniz Akkaya. 5 milyonluk tazminat davası açıp depremzedelere kullanacağım. Mahkemenin takdiri birçok lira ise bundan sonra. Sonuçta elhak mahkum olacaksın. Ayıptır.”

Share: