Halas Yılmayan, AK Parti’den namzet adaylığı üzere ricat etti

Kırşehir İl Hususi İdaresi Umumi Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için görevinden incizap etti.

İl Hususi İdaresi Genel Sekreteri Halas Yılmayan görevinden çekilme ederek AK Parti’den namzet adayı olduğu açıkladı. Düzenlediği matbuat toplantısında açıklamalarda bulunan Yılmayan, Kırşehir’de ayrıştırmadan, kutuplaştırmadan politik düşüncesine bakılmaksızın güler yüzle insanlara bakacağını söyledi. Yılmaz, “Türkiye genelindeki hükümet yatırımlarının tamamını ayrıcasız hesabına getirdik. Görevimi yaparken ötekileştirme ve ayrıştırıcı bire bir kibir izlemedik. Görevimizi yaparken görevimizin tamamen sorumluluğunda olduk” dedi.

“Depremle Türkiye sarsıldı ama propagandamızı bu acıya uygun yapacağız” diyen Yılmayan, “Bundan sonrası üzere insanlarımızı rahatsız etmeden propaganda yapılır ve bu ayrımsız önceki tamam. Enerjimizi tığ hareket yaralarını örtmek üzere adadık. Global savaşlar ve krizlerle savaşım edildi. YANLIŞSIZ öğür hükümeti ise vatandaşı sıkıntıya sokmadan kalburüstü tıpkısı süreç geçirildi. Yaraları birlikte bilcümle birlikte saracağız. DÜRÜST Öğür milletin partisi, millete yapışık hizmetleri sunduk sunmaya üstelik bitmeme edeceğiz” şeklinde konuştu. – KIRŞEHİR

Share: