Gökhan Lamba, Diyarbekirspor başkanıyla yaşadıklarını anlattı: Cebren hüccet imzalattı, karısı yıllar sonradan benimle çalışmak istedi

Gökay Kalaycıoğlu’nun Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Fen Kulp programının bu haftaki konuğu çarkıt futbolcu Gökhan Çıra oldu. Hayatı süresince namına uymazlık işleyen insanlarla bir bölüm yüz yüze geldiğini belirten Çıra, Diyarbekirspor’da yaşadıklarından bahsetti.

“HISSE SENEDI İMZALATIP KULÜPTEN ÇIKARAN ADAMIN KARISI İŞ BOŞALTMAK İÇİN BANA GELDİ”

Cinsiyet tahrif operasyonu nâkil Selin Ciğerci ile amor yaşadığından ufuk takımında istenmediğini söyleyen Çıra, “Selin’le ilişkimden yağlık istemediler. ‘Bu takımdan gidersen bu senedi imzalayacaksın’ dediler. Beni bir zamanlar hüccet imzalatarak kulüpten çıkaran adamın eşi yıllar sonraları bizimle hizmet etmek istedi. Servet almadan akseptans ettim amma beni kulübe kafasız alma şartıyla. Hangi ant istersem gelirim, idmana ego istersem gelirim ve benim istediğim insanlar oynayacak dedim. Ilk istemedi amma eşinden korktuğu için kabul etti. Sonrasında takımda istediğim üzere oynayıp savaş ettim. Bana yaptıkları üzere bilcümle ağız tatsızlığı çıkardım. Senetlerimi aldıktan sonradan birlikte futbolu bıraktım. Bunları Diyarbakır’üstelik oynarken yaşamıştım. Bu bana özne tanıdık kulüp başkanıydı, demin aramız dolgunca” dedi.

“HEPSİNDEN İNTİKAM ALDIM”

Hayatı boyunca namına beis yapan insanlardan intikamını aldığını belirten ünlü insanoğlu, sözlerine şöyle bitmeme etti: “Hisse Senedi imzaladıktan sonradan ego kız arkadaşımın yanına İstanbul’a gideceğim, tek param yok dedim. O üstelik ‘Tamam sen havalimanına git ego sana mal göndereceğim’ dedi. İstanbul’a indim bire bir baktım servet bulunmayan. Aradığımda birlikte ‘Git sana sevgilin versin parayı onda çoktur’ dedi. Bu eş pakt müdürüydü. Elan sonradan Tuzlaspor’üstelik oynarken karşıma bundan sonra ve intikamımı aldım. Tanrı değme ant kalbime bakarak verdi ve hepsinden çokça fena hâlde intikamlarımı aldım. Kimsenin kötülüğünü istemedim. Düşmanım de benden bundan sonra çalışıyorsa Tanrı ona bundan sonra versin. Dostum, kardeşim çalışmıyorsa Allah ona hiç vermesin. Ben buralara yatarak gelmedim.”

“Aldattım, boşandık” diyen Gökhan Lamba, ihanete uğrayan Selin Ciğerci’nin önce tepkisini anlattı Gökhan Lamba’dan gündem olacak itiraf: Selin Sakatatçı amacıyla ahiretimi yaktım Gökhan Çıra’dan Gökay Kalaycıoğlu’nun “Biseksüel misin?” sorusuna cevap

Share: