Yolda yürürken Ankara havası çaldığını duyan Aleyna Tilki, çiftetelli oynadı! Asıl Havva Öztel şaşkınlığını gizleyemedi

Güre yaşta başladığı saz kariyerinde sık sık adından meze ettiren Aleyna Tilki, şarkılarının beraberinde günce yaşantısıyla de sık sık gündeme geliyor. Akıbet zamanlarda verdiği cüretkar pozlarla konuşulan Tilki, mazi akşam ezanı annesi ve kız kardeşiyle yolda yürürken duyduğu müziğe tepkisiz kalamadı.

SOKAK ORTASINDA ÇİFTETELLİ OYNADILAR

Yoğun hisse senedi temposundan arta küsurat zamanda ailesiyle mesafe nâkil Aleyna Tilki, yolda yürürken Ankara baziçe havası çaldığını duyunca kardeşi Alem Tilki ile çiftetelli oynadı. Çikmaz ortasında çılgınlar üzere raks eden kızlarını kayda alarak Instagram hesabından yayınlayan ana Havva Öztel ise “Ben hangi yaşıyorum?” notunu yazdı.

PAYLAŞIMINDAN DOLAYI KONSERİ İPTAL EDİLDİ

Sosyal iletişim araçları hesabından “LGBTİ pozitif karşıtı reviş hangi evet? Toplumda yarattığınız ayrımcılığın benzeri karması yok mu zannediyorsunuz? Kalp ve seksüel dünyalarımızın protesto edilmesi doğaya çapraz! Zihniyetler çokça azılı” paylaşımında bulunan Aleyna Tilki’nin Çorum’daki konseri Osmancık Belediyesi tarafından tağyir edildi. Twitter hesabından yaptığı paylaşımla tağyir kararına reaksiyon gösteren Tilki, “Ayrımcılığı göze almış bir zihniyetinyürüyüş sesleri benim duymazdan gelebileceğim aynı molekül değil. Özellikle da konu güya ‘ahlak’ olup, çoğumuzun yaşadığı psikolojik ve bedenî istismarlar amacıyla on paralık yürünmemişken. Cadı avı dönemine döndük. Ama hususi güçlerim var, yaksanız birlikte ölmem” dedi.Share: