Fenerbahçe-Konyaspor maçının ardından

Arabam.com Konyaspor Beceri Direktörü Aleksandar Stanojevic, 4-0 aşınmış oldukları Fenerbahçe maçının arkası sıra “Maçın başında gördüğümüz kartlar bizi çokça yaraladı ve tempomuzu düşürdü.” dedi.

Pervin Stadı’nda oynanan mücadelenin peşi sıra düzenlenen matbuat toplantısında açıklamalarda kâin Aleksandar Stanojevic, sözlerine yaşanan depremlerde hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı dileyerek başladı.

Fenerbahçe’nin karşılaşmada mebzul oynayan yan olduğunu ifade fail Aleksandar Stanojevic, önceki yarıda Diouf’un gördüğü kırmızı kartın, kendileri yerine oyunun gidişatını zorlaştırdığını belirtti.

İlk 15 dakikada hakemin verdiği kartlara valör veremediğini birlikte nâkil Stanojevic, şunları söyledi:

“Bu nitelik bizi çok ağırlık bir yola soktu. Maçtan önceki yıpranmamış kurallar ve kullanılmamış prensiplerle ilişik hikmet aldım. Fakat konuşmayla ilgili, 2-3 istişareyle ilişkin bana vukuf verildi. Maçın başında gördüğümüz kartlar bizi çokça yaraladı ve tempomuzu düşürdü. Tabii kim Fenerbahçe zaman çok dokunaklı tıpkısı başarım ortaya koyarak kazandı. Bu konu için aynı yorumum namevcut. Başımıza gelen durumun olmamasını irade ederdim.”

Kırmızı kartın peşi sıra oynamanın zor olduğunu dile getiren Stanojevic, “Özellikle eskimemiş transferleri kullanamamamız bu maçtaki performansımızı etkiledi. Gelecek maçta kendimizi artık öne koyacağımızı söyleyebilirim. Kendimizi daha çok gösterme ihtimalimiz artacak.” diyerek sözlerini tamamladı.

Share: