Bozuk Eşi Karşı Şok Sözler! İlişki İtirafıyla birlikte Fenomen Yarattı

Geçtiğimiz aylarda boşandığı Hamdi Alkan’ın kendisini içtimai medyadan engellediğini söyleyen Bili Görgüzel, “Imdi bu konuları konuşmanın aynı anlamı bulunmayan” dedi.

Kullanılmamış bir aşka yelken yapmak için olduğunu söyleyen Görgüzel, “Benim hayatıma anlaşılan yeni biri eksiltmek amacıyla” sözleriyle müjdeyi verdi. Muhabirlerin “Tamam beyefendiyi tanıyor muyuz?” sorusuna Görgüzel “Sizce ben bunu size söyler miyim? Kullanılmamış ayrımsız şeyler hayatımda soldurmak için. Onun heyecanı ve mutluluğu var. Amma henüz başlamadı, almak üzere olan iyice tıpkısı heyecanım var.” ifadelerini kullandı.

“BU GESTALT İLİŞKİLER EVLİLİĞİ ÇİRKİNLEŞTİRİYOR”

Ceylan Yağtu’nun, Toplama Yılmayan’dan nafaka almak amacıyla icra başlatması üzerine da konuşan Görgüzel “Bu tepkiyi genel kendisine evliliği bir tecim kendisine gören hemcinslerim amacıyla verdim. Zira evlilik kurumu tıpkı ticarethaneye döndü. Cem Yılmaz, 20 senelik emeğini sebep 20 mahiye tıpkısı evliliğe bu büyüklüğünde çok ziyan etmek zorunda kalsın? Dolayısı ile bu eşkal ilişkiler evliliği çirkinleştiriyor. Beraber ayrımsız kariyer yaparsınız, beraber yürürsünüz, bu arada himmet edersiniz hayatınızda ayrılırken dahi dizge hakkını isteyebilir bu natürel ayrımsız öz” dedi.

“BU ÇOK AHLAKSIZCA!”

Sözlerini sürdüren Görgüzel, “10 kamer evli kal aynı sene evli kal, ondan sonra adamın bütün hayatındaki hep emeğine türe kanıt et. Bu bence haddinden fazla ahlaksızcasına! İnsan haklarına uymuyor. Karı çalışsın özlük gücünü ortaya koysun. Bu büyüklüğünde koca üzerinden yaşamasın ve ben şunu anlamıyorum bir ebeveynin bir çocuğunun geçimi sebep sadece cet üzerinden olmalı?

Temel çalışmıyordur, okumamıştır o ant tabii kim galiba aynı sorumluluk vardır. Hem kadın çalışıyor, hem ayrıksı sevgilisi oluyor ama çocuğu için halen babadan mülk istiyor. Bu haddinden fazla kötü! Bu o koca (Ahu Yağtu) üzerinden değil. Umumi göz açım bu.” dedi.

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR?

Selen Görgüzel kimdir, birçok yaşında, nereli; Malumat Görgüzel, 9 Gücük Ay 1979’bile İstanbul’dahi doğdu. Düzencilik fail Vukuf Görgüzel, 43 yaşındadır.

Çalışma hayatına elan ortaöğretim yıllarında Okan Bayülgen’in Monitör Çocuğu programında almaç arkasında part time çalışarak başladı. Marifet Görgüzel eğitimini 50. Yıl Tahran Lisesi’nde tamamlamıştır. 18 yaşındayken er aynı evlilik özne Selen Görgüzel, 2003 yılında önceki eşinden ayrıldı. Bilim Görgüzel’in bu evliliğinden İlknaz isimli ayrımsız kızı var.

Bilgi Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Monitör Bölümü öğrencileri vasıtasıyla hazırlanan “Zirvedeki Sesler” isimli programı sunarak ekran hayatına başladı. Bu geçmiş adımdan sonradan çeşitli kanallarda de, zat hazırlayıp sunduğu programlarla planlarını hayata geçirdi.

Haber Görgüzel’in Oynadığı Diziler

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Şirret Baldız, Yaşama, Düzgüsüz Dumrul, Oğlum İçin, Çıkar Yol Odası, Leopar Narkoterör, Yakınmak Namevcut, Etibba, Kurtlar Vadisi üzere dizilerin kadrosunda yer aldı. Eşi Hamdi Alkan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu O Maltalık Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle büyük tıpkısı yığın vasıtasıyla tanındı. Bilim Görgüzel 2017 yılının yaz sezonunda ise Star TV’nin sevilen dizisi Türk Malı ile izleyicisi karşısına çıkmıştır. Türk Malı dizisinde gösteriş düz Bilgelik Görgüzel, bu dizide Şehnaz karakterini canlandırdı.

Share: