Çağla ile Yıpranmamış Ayrımsız Dönüş” Yıpranmamış Sezonuyla Pazartesi Fox’ta Başlıyor

Çağla Şıkel’in sunumuyla ekrana ati programın bakir sezonunda; ilk kez görülen yahut bulunmaz rastlanan hastalıklardan muzdarip şahıslar, alanında ehlihibre doktorlarla buluşacak ve etibba tecrübelerini paylaşacaklar. Aynı zamanda sorunlarına çözüm arayan kişilerin ilginç hikayeleri izleyenleri bekliyor olacak.

Sanat ve beyaz perde dünyasının yüzü sıcak isimlerinin konuk olacağı “Çağla ile Yeni Tıpkısı Dönüş”bile maruf isimlerin hayatlarının bilinmeyenleri anlatılacak, keyifli sohbetler hiç yarım olmayacak.

MODA TÜYOLARI BU PROGRAMDA!

Ünlü modacıların dahi misafir olacağı programda, birbirinden süslü kombinler yapılacak, izleyenler “Günlük hayatta zahir henüz hazır olunur? Nereye giderken ne giyilmeli? Hangi elvan hani renklerle henüz düzenli tamam?” kadar bir nice sorunun cevaplarını bulabilecekleri kabilinden, modaya dayalı büyük tüyolar edinebilecekler.

MUHTEŞEM DEKORASYON ÖNERİLERİ!

Ünlü Dekorasyon ve Ansız Inkılap Uzmanı Ebru Ener gelişigüzel hafta programa konuk olup, düşük bütçeyle izleyenlerin evlerine edep katacak çalışmalar yapacak, evlerinde sevmedikleri her eşyayı pekâlâ eskimemiş ve istedikleri kuzuluk getirebileceklerini uygulamalı benzeri şekilde gösterecek.

ENERJİ MAHMUL SABAHLARDA TELAKI ZAMANI!

HAFTA IÇI seçme devir saat 10.45’te faal yayınlanacak programda; modadan güzelliğe, sağlıktan sanata bir nice bahis FOX ekranlarında olacak. Programın kalburüstü sunucusu Çağla Şıkel, alçalma edilen umum soruları uzman konuklarla cevaplayacak, izleyicilerin hayatını değiştirecek ipuçlarıyla evlere konuk olacak.

Provizyon Medya’nın yapımcılığını üstlendiği “Çağla ile Kullanılmamış Bire Bir Dönem”, eskimemiş bölümleriyle 15 Ağustos Pazartesi saat 10.45 bakımından hafta içi değme aktarılma deli dolu yayınla baştan FOX’ta.

Share: