Amerikalı gencin ilginç eğlence anlayışı! 3 yıl boyunca evinin peş bahçesinde uyudu

14 yaşındaki Isaac, mütemadi benzeri şekilde 1000 geceden fazladır yıldızlara alın evinin eğin bahçesinde uyuyor. Bunun içine havanın -38 kademe olduğu dayanıklı eyyam üstelik dahil. Gencin babası: “Bir sürü gönül amacıyla bu biraz aşırı görünebilir; ancak bizim için çıktı bu normal rutine dönüştü.” ifadelerinde bulundu.

İlk başlarda Isaac, 11 yaşındayken kendisini denemek amacıyla evden 50 kilometre uzaktaki ailekulübesinde kalmayı denediğini söyledi. Ve o günden itibaren bu uygulamanın imdi günlük benzeri rutine dönüştüğünü ve liseye büyüklüğünde, belki dahi elan tafsilatlı bire bir zamana kadar devam ettirmek istediğini söyledi.

Isaac “Bunun rastgele andıran bire bir zamanda biteceğini düşünmüyorum. Hassaten üniversite döneminde birlikte bitmeme edebilirim. Çokça uyumlu ve bunu bırakmaya amade hissetmiyorum” dedi.

Kendine ayrımlı tıpkısı avantür bulan Isaac “Kulübemizde dışarıda uyuyordum ve vay canına, tıpkısı hafta dışarıda daldırmak üzere özlük rekorumu kırmalıyım diyerek düşündüm. Bu yüzden tatilde cemi devir boyunca dışarıda uyudum ve eve geldiğimde bitmeme etmeye karar verdim” dedi.

Neredeyse temas akşam ezanı dışarıda uyur dinç, değişik namına sadece 1000. gecesi kadar özel akşamları ilişik olduğu keşşaflık kulübü ile yaptıkları kar sığınağında geçirdi. Bunun haricinde, pandemi süreci itibariyle odasını bırakıp yanına vakit kaybetmeden tıpkı hamak ve uyku tulumu aldı. İlerleyen süreçte ailesiyle araştırıp zat yaşamını bile kolaylaştırıp henüz sakıncasız ayla getirecek eşyalar edinmeye karar verdi.

Isaac’in babası “Avluda, ipe idam etmek amacıyla geçer not su geçirmez bir hamak buldu ve bundan sonra beş altı uyku tulumu var, havanın ne kadar antipatik olduğuna mecbur yerine ise ekleyebileceği yorgan altı ve eğin yorganı bile bulunan. Noksansız ayrımsız sistemi var.” diyerek konuştu.

Share: